Şimdi Ara

4 çekirdekli işlemcimdeki sıcaklıktaki ilginç değerler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Benim İşlemci 60 İla 50 Derece Arasında Sabit Bu Normalm ?

normal bir değer ancak sistem boşta 50 derece ise normal değil yükte 50-60 arasında dediginizi varsayarak söyledim...
  • Benimde 50-60 sistem boşta hep 60 a yakın oluyor macunu falan bilgisayarcıya çektirdim ve çok ince kağıt gibi çekiyor 1 kasa fanı 1 işlemci fanı 1 de ekran kartı fanı var işlemci Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133) ve o/c yok acaba 5 yıllık bilgisayar diyemi böyle :D
  • pentiumlar genelde bu sıcaklık degerlerinde çalısır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

pentiumlar genelde bu sıcaklık degerlerinde çalısır...

fanı mantıklı biçimde cpu fanına hava verecek şekilde arka tarafa monte edip yan kapağıda açınca fan 2766 RPM de 56 °C (133 °F) olmaya başladı yaklaşık 4-5 derece düştü neyse bu mesajla içimi rahatlatımış oldunuz ilginize teşekkür ederim :)
  • rica ederim, kuzenimin aynı pentium 4 li sistemi var onunda sıcaklık degerleri bu şekilde...
  • bir de pentium 4 lerde dikkatimi çeken bir şey de, zaman içerisinde artık ne kadar iyi temizlesen macunda çeksen ısılarının artması. büyük bir ihtimalle ömürle alakalı bir durum.
  • Zaten pcnin fazla ömrü kalmadı yeni pc toplicam sistem tavsiyeleri bölümüne konu açtım yardımcı olursanız sevinirim..
  • pentiumları bir hatırladımda zamanının i7 leriydi...insan, teknolojinin bu denli hızlı gelistigine inanamıyor bazen...
  • CPU-ID Hardware Monitor ile ölçmeni öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.