Şimdi Ara

4 Çekirdek + 4 GB Ram + LCD Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 4 Çekirdek + 4 GB Ram + LCD Monitör
    Sistemi geçen sene topladım staj + okul çok yoğun olduğum için az kullanılmıştır. Hiç bir sorunu yoktur Güncel oyunları kasmadan rahatça Yüksek ayarlarda oynuyabilirsiniz neredeyse 0 ayarındadır hiç arızalanmamıştır çok temiz bir oyun canavarı.Kargo işine girmiyorum İzmir içi elden satış yapılır. Takas düşünmüyorum. Bilgisayardan iyi anlayan birisi fiyat performans için gayet güzel bi sistem olduğunu anlıycaktır. Laptop alacağım için nakit paraya ihtiyacım var bu sebeple satmaktayım.Bilgisayarı alan kişinin memnun kalıcağından adım kadar eminim.İsteyen eve gelip bilgisayarı inceleyebilir.

İŞLEMCİ
    AMD Athlon II X3 445 3.11GHz ( AMD Phenom II X4 B45)
    4.çekirdeği açık şekilde Phenom II X4 B45 olarak kullanıyorum sorunsuz .3 saatlik Prime95 testini stabil olarak tamamlamıştır.BENCHMARK sitesinden karşılastırma yapabilirsiniz İntel İ5 le kafa kafaya giden bir işlemcidir araştıranlar bilir.

Anakart
    Gigabyte GA-880GM-UD2H AM3 DDR3 1800 (OC)/1666/1333/1066 MHz
    6 çekirdekli işlemcilere kadar destekli Geleceğe dönük harika bir anakart. Üzerinde bulunan Onboard "HD 4250" ile ekran kartı gerektirmeden tüm oyunları düşük ayarlarda rahat bir şekilde oynuyabilirsiniz. Turbo 3D özelliği bulunmaktadır. 4 RAM yuvası vardır 16 gb a kadar ram takılabilir. Kutusu orjinal sata kabloları ve Norton Antivürüs hediyeli Driver cd leri mevcuttur resimde görüldüğü gibi.

RAM
    (2 adet) KİNGSTON 2GB DDR3 1333MHz CL9

EKRAN KARTI
    ASUS EAH5670 1GB DDR3 128 Bit gelişmiş soğutma ve dayanıklılık ile DX 11 grafik performansı sunuyor oyun düşkünleri için birebir. FİFA 2013 - PES 2013 - BATTLEFİELD 3 - CALL OF DÜTY MW3 ve daha birçok güncel oyunu ultra ayarlarda rahatça oynıyabilirsiniz oyunlar bilgisayarda yüklüdür test edip gorebilirsiniz.

GÜÇ KAYNAĞI (450W)
    TX 450W 12cm Fan Siyah
    1 adet 20+4 pin anakart güç çıkışı
    1 adet 4pin +12V güç çıkışı
    1 adet 6pin PCI Express
    4 adet Molex 4-pin (IDE) güç çıkışı
    4 adet SATA güç çıkışı
    1 adet Floppy çıkış

HARDDİSK
    SEAGATE 500GB 7200RPM 16mb cache SATA 3.0
    ORJİNAL WİNDOWS 7 64 BİT Kuruludur, FİFA 2013 - PES 2013 - CALL OF DUTY BLACK OPS 2 - MEDAL OF HONOR WARFİGHTER - FOOTBALL MANAGER 2013 - FİFA 2012 YÜKLÜ HALDEDİR. İsterseniz Formatlayıp temiz bir şekilde tüm driverları güncelleyip gerekli programları yükliyebilrim.

MONİTÖR
    LCD CASPER 19" 6 ay önce alındı Mönitöre ait üst tarafında hoparlörü vardır hiç bir çiziği dahi bulunmamaktadır.

LG DVD-RW TAKILI.
    VİSİONİC MARKA MAVİ LED IŞIKLI HOPARLÖR 1+1
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.