Şimdi Ara

4.600 TL'ye AMD Sistem topladım, değerli yorumlarınızı bekliyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:48:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx580 hatta rx590 alınabilir o paralara Kasa+psu zevk meselesi ama vs serisi pek mantıklı durmuyor bellekleri 2x4 yerine tek 8 alıo ilerde bir adet daha eklemen daha mantıklı olurdu , sorunsuz güzel yıllarda kullanmanız dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 20 Ocak 2019; 22:20:29 >
  • Teşekkür ederim hocam, umarım çıkartmaz.
    İleride 16gb'a tamamlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Rx580 hatta rx590 alınabilir o paralara Kasa+psu zevk meselesi ama vs serisi pek mantıklı durmuyor bellekleri 2x4 yerine tek 8 alıo ilerde bir adet daha eklemen daha mantıklı olurdu , sorunsuz güzel yıllarda kullanmanız dileğiyle.
    Teşekkür ederim hocam, aslında planım Rx 590 almaktı fakat Asus GTX 1060 6GB 1490 TL'ye bulunca direk aldım :)
  • Hocam sistem güzel, güle güle kullanın. Onun dışında ram ve gpu konusunda birkaç önerim olacaktı ama zaten üstte yazmış herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Bulunduğunuz ilde servisleri yok mu?

Ankara da yaşıyorum. Msi sağolsun İstanbula gönderin diyor,gitmesi gelmesi en az 1,5 hafta. Sistem hala duruyor. 50 tane bilgisayarcı ile görüştüm,ağızlarını 150-200 tl den açıyorlar. Ben de evet doğrudur diyip geçiyorum. Bir arkadaşım da a8 9600 var ama şansıma çocuk Ankara da değil.Ankara da Ryzen, a serisi satan 3-5 kişiye mesaj attım ama kimse yanaşmıyor.50 tl para vereyim.Hatta siz alın yapın yarın verin dedim.Sonuç hüsran.Ostim de 3 yıldız bilişim var. Orayı aradım cumartesi günü. Pazartesi getirirseniz salı alırsınız dedi. 50 tl istedi. Güvenebilirsem götüreceğim. En insaflı kurumsal bilgisayarcı bu firma sanırım.Ucuza anakart aldım sıfır. İşlemciyi de ucuza kapattım dedim 50 tl zarara girdim. 50 tl hoş para değil. Nerde gitmiyor ki,ama şu durum parayı çöpe atmak ile aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 21 Ocak 2019; 0:53:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lucibel kullanıcısına yanıt
    Sisteminiz gayet güzel. Asustan şaşmayın. Güle güle kullanın

• Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    1.5 hafta mı, hahaha... 1.5 ay, artı sağda solda sökük unutulmuş üç beş kablo...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

1.5 hafta mı, hahaha... 1.5 ay, artı sağda solda sökük unutulmuş üç beş kablo...

O derece rezil mi bu msi .Ulan bir daha msi alırsam miksinler beni

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.