Şimdi Ara

4.5G sim kart değişimine her yer para mı istiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
10.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki tane pek kullanmadığım hattım var. Eski telefonlarda takılı duruyorlar. İçlerinde biriken liraları kullanmak için paket alıcam ve 4.5G telefona takıcam. Dün denedim ve sim kartınızı bayilerden değiştirin diye SMS geldi.

Sitesinde diyor ki 4.5G cihazı olan için sim kart bedava ve olmayan için 8 TL. Bayiler de diyor ki 2018 yılına girdik ve 15 lira kart değişim bedeli alıyoruz. (Yaz aylarında da para istiyorlardı.)

Bu durumda ille de tokatçı bayilere 15+15=30 lira para mı kaptırıcam ille de? Nasıl ücretsiz değiştirebilirim?

• Numara taşıyın, bakiyeyi iban'a iade alırsınız, 4,5g sim kartı da beleşe getirirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 10 Ocak 2018; 11:30:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telekom’da ücretsiz

2 ocakta yenilemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Telekom’da ücretsiz

2 ocakta yenilemiştim

Telekom derken, telekom müdürlüğü binası gibi bir şeyi mi kastettiniz? Yok değilse, zaten sorun o tabelayı taşıyan dükkanlardan benim sorduklarımın üçü de 15 er lira istediler hat başına.

Hatları taşımak istemiyorum. Taşımada riskler çoğalıyor. Kimlik kopyalıyorlar, senin haberin olmadan başka yere taşımaya kalkıyorlar vs vs sakladıkları bilgilerle. Bir de tekrar tkv olmayan standart hatta dönebileceğim belli değil. İçlerinde biriken miktarlar o sayede birikti.
  • Dante Majestic kullanıcısına yanıt
    TUrk telekom yetkili mağazalarında ücretsiz değişim var zaten

Hattını taşırsan sene sonuna kadar telsiz kulanım ücreti odemezsin içindeki tl yide hesaba alırsın

ücretsiz değiştirmiyorlarsa bi temsilciyi ara sor

Kampanyanız var ama bayiler para istiyorsa sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşimin Yıllar önce kendine hazır kart almıştı avea bayiinden ancak ben yıllar sonra operatör değiştirmek istedim ancak o zamanki mevcut bayiinin verdiği sim kart kendi üzerine kayıtlı imiş ben şimdi bu durumda ne yapmamm lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.