Şimdi Ara

4.500 Mmr Bir Adet Tertemiz Hesap Satılıktır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla bir atar gider yaptığımı düşünmüyorum. Gayet normal biçimde hesabın ederini ve 300 liranın hesap karşılığında ederini söylüyorum.

150 liraya immortal alıp dolandırılmak 300 liraya 7k behaviorelu 4k hesap alarak dolandırılmaktan bin kat iyi bu arada.

e ben de onu diyorum ya, 300’e satıyosa almayın diyorum. Sen de 300’e satıyorum vermeyene satmam diyosun. Worth yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın diğer konulara mesajlara baktığımda 4k hesaplara "50 tlye bırakırasan alırım" "aklı olan buna boost yaptırmaz" gibi toksik cevaplar yazdığını gördüm bu tarz hareketlerle piyasayı düşürmeye çalışıyor sanırım böyle şeylere gerek yok almayacaksan diğer konularda üyelik dilenebilirsin ucuz 4k üyeliklerle paranı hiç edebilirsin ben dürüstlüğümle satışımı daha önce bir çok kez 300 tlden yaptım sadece donanım haberde 2 adet üyelik sattım illa benden alın demiyorum fakat alacak olan arkadaşlara tavsiyem 300 TL nin altına ne kadar çok inerseniz riskiniz o kadar çok artacaktır

• Merhaba, nasıl iletişim kurabiliriz?

• doganigooo D kullanıcısına yanıt

En başa yazdığım gibi

Main hesabım JoH bana buradan ulaşabilirsiniz ; www.steamcommunity.com/profiles/76561198056825495

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• selam hocam 150tl yaparsan talibiz

• selam hocam, maalesef 250 TL' ye dahi vermedim ihtiyaçtan satıyor olsam değerinin altında teklifleri kabul edebilirdim fakat beklemedeyim internet alışverişi için pazarlık pek uygun gelmiyor bana...

• güncel

• güncel

• günceldir

• hesabı alıcam özel mesaj atarak iletişime geçer misin

• dream4ever D kullanıcısına yanıt
  • güncellll

• g

• güncel

• Selam satın almak istiyorum hesabı nasıl iletişim kuralım

• g

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.