Şimdi Ara

[4.5 YIL-GARANTİLİ] ASUS ROG STRIX LC 360 RGB White Edition 360 mm--İNDİRİM OLDU--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Erzurum İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 [4.5 YIL-GARANTİLİ] ASUS ROG STRIX LC 360 RGB White Edition 360 mm--İNDİRİM OLDU--

31/08/2021 fatura tarihli 1 kere sistem kurulmuş yeni sisteme geçildiği için boşa çıkmış olan kasa satılıktır. Sıvı soğutmanın incelemelerine bakabilirsiniz çok şık ve serin bir soğutucudur. 

Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere tertemiz bir soğutucudur. Sıfırından farkı sistem kurulup çıkartılmış olmasıdır.

Kendi kutusu mevcut olduğundan kargo konusunda herhangi bir sorun sıkıntı çıkarmayacaktır.

Kutu içeriğinde gelen her şey birlikte gönderilecektir.

Sıvı soğutucu Asus tarafından 5 YIL garantilidir sitesinden teyit edebilirsiniz.

HAVALE SONRASI KARGOYA VERİLİR veya Kapora ödemeyi kabul ederseniz Ankara/Etimesgut, Bursa/ Osmangazi-Nilüfer ve İstanbul/ Başakşehir'den elden teslim ettirebilirim.

Sitede kargo kodu satıldığını bilmeyen yoktur 25-30 TL'ye kod alırsanız aldığınız kargo kodu ile gönderim yapabilirim.

Ayrıca bağlı olduğum sendikanın MNG kargo ile %80'e yakın anlaşması vardır onunla da gönderebilirim.

Başka bir yerde daha ucuzu varsa oradan alınız hem sizin hem benim için daha iyi olur.

Beyaz sistem parçaları ve farklı ürünler için dükkanıma bakmanızı önerebilirim.

Not : Kaporayı olur da almaktan vazgeçerseniz ürünün aracılık yapacak arkadaşıma gidiş dönüş ücreti olarak istiyorum.

TAKAS YOKTUR SADECE NAKİT SATILIKTIR. FİYATTA İNDİRİM YAPILMIŞTIR HERHANGİ BİR PAZARLIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

Sarı site linki :

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-4.5-yil-garantili-asus-rog-strix-lc-360-1014612265/detay

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Fiyat : 2250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 31 Ağustos 2026 Satıldığı Şehir : Erzurum Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ryujin 360 V1 ile takas olur mu hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MeradianMBX M kullanıcısına yanıt

Hocam Ryujin 2 olsaydı sırf ekranı için düşünürdüm ama zaten aynısının siyahından kasada takılı var çok farkı da yok o nedenle takas edemem kusura bakmayın

• CcOsmanLı kullanıcısına yanıt
    Ne kusuru hocam estagfirullah. V1in ekrani da guzeldir bu arada :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MeradianMBX M kullanıcısına yanıt

Fotoğrafına baktım hocam gayet güzel ancak dediğim gibi zaten lc 360'ın siyahından var şuan kasada, bundan değişiklik ryujin 2 için olabilir ancak o zaman mantıklı olur benim için :)

• Takip...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.