Şimdi Ara

3xOCZ Core SSD 60 Gb Raid 0 Test Sonuçları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cok sagol kardeş yani gidip ssd ye 300 lira 400 lira ya da neyse verecegine git işlemçi al ram al daha iyi diyorsun :x
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytunk

cok sagol kardeş yani gidip ssd ye 300 lira 400 lira ya da neyse verecegine git işlemçi al ram al daha iyi diyorsun :x

valla imzandaki sisteme bakıyorum öyle çokta güncellemen gereken bir sistemin yok belki ekran kartını değiştirip bir güncelleme yapabilirsin.
    ilerleyen dönemlerde elindeki parçalarıda satıp amd nin yeni mimarisine geçebilirsin hem bu arada ssd lerin fiyatlarıda daha alınabilir seviyeye gelir ozaman pek düşünmene gerek kalmaz. Sınırlı bütçe için pek önermem açıkcası

oyun oynayan biriysen en azından güncel oyunlarda sıkıntı çekmezsin bu tamamem maliyet hesabı mesela ben kendi adıma konuşacak olursam şuan 120gb ssd yi çok rahat alabilirim bütçe olarak beni hiç sarsmaz ama kullanım alışkanlıklarıma baktığımda çokta fazla gereksinimim olduğumu düşünmüyorum zaman zaman photoshop kullanan ve arada bir video düzenlemesi yapan biri olarak söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _köle_ -- 17 Mayıs 2011; 19:25:18 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.