Şimdi Ara

3GS kısılan ses

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 1 yıldır 3gs kullanıyorum, onceleri hiçbir problemim yoktu ama iOS 4'e gectigimden beri telefonun hoparlör sesi kısık çıkmaya başladı. Kulaklık sesinde bir azalma yok sadece hoparlör, 4.1 çıktığında 4.0'dan restore etmiştim ama yine düzelmemişti ben de bugüne kadar çok problem etmemiştim ta ki geçen gün arkadaşın 3g'sindeki sesi duyup telefonun eski sesini hatırlayana dek :(
    Forumda da bir kaç arkadaş görmüştüm aynı problemi yaşayan onlar ne yaptılar acaba, Zeytinburnu'nda oturuyorum en yakın servis nerdedir?
    (Telefon Turkcell'den alınma)
    Yardım eden herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9xgame -- 22 Kasım 2010; 10:42:16 >

• usutmusdur hocam
    saka sak
    galiba bu sorun ios dan kaynaklanan bir sorun
  • Verdim bugün genpaya. Şimdi netten açıklamaya baktım sağ üst köşede açıklık var yazmışlar, yok öyle birşey.
    Beni telefonu düşürmüşüm gibi mi göstercek bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9xgame -- 22 Kasım 2010; 18:00:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9xgame

Verdim bugün genpaya. Şimdi netten açıklamaya baktım sağ üst köşede açıklık var yazmışlar, yok öyle birşey.
    Beni telefonu düşürmüşüm gibi mi göstercek bunlar

bir arkadasin iphone unanda su kacirtmisdilar arkadas dava acdi ve yeni iphone aldirtdi
  • Ayıp gerçekten hocam dicek laf bulamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.