Şimdi Ara

3Ds Max Dersleri Çok Geniş Video Arşivimi Paylaşıyorum.. Kendi Upload'ım (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
22
Favori
62.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  3Ds Max Dersleri Çok Geniş Video Arşivimi Paylaşıyorum.. Kendi Upload'ım

Videolarla başlangıç düzeyinde bişeyler yapmaya çalışıyorum. Programın ayarlarıyla ilgili bi sorunla karşılaştım. Sanırım bişeyi kurcalarken kendim yaptım.. Ekte gönderdiğim resimde görüldüğü üzere Z kordinatlı çalışamıyorum. Z deaktif olmuş durumda bana bi yardımcı olabilir misiniz nasıl açıcam ben onu ?

Saygılarımla ..
  • çok işime yarıyacak teşekkürler
  • Dostum dersler çok iyi. Çok başarılı videolar. Teşekkür ediyorum.
  • teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcmura4 -- 20 Ağustos 2012; 16:16:09 >
  • Çok İyi Paylaşım Teşekkürler Dostum
  • Rica ederim kolay gelsin
  • Çok faydalı bir paylaşım. Parça parça buluyordum hep yarın ilk işim indirmeye başlamak olacak. Sağolasın hocam.

Bir de arkadaşlar bildiğim bir sitede gayet ayrıntılı anlatımlar var isteyene mesaj atarım siteyi.
  • eğitici paylaşımlarda bulunan arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Paylaşımlarınız inanılmaz işe yarıyor Emeğinize Sağlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevda Levent

eğitici paylaşımlarda bulunan arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Paylaşımlarınız inanılmaz işe yarıyor Emeğinize Sağlık...

kolay gelsin
  • linkler kirilmis lutfen yenilermisiniz.
  • Linkler kırılmış yenileyebilirmisiniz?
  • linkler kirik lutfen yenilermisiniz
  • linkler kırılmış acaba tekrar yükleye bilirmisiniz bu programı çok acil öğrenmem lazım
  • ya kardesim bi cevap verinde bilelim bosunami bekliyoruz
  • Arkadaşlar Hotfile Hesabımı Askıya almış buna baglı olarakta yukledigim tüm derslerin linklerini Hotfile silmiştir bu kadar dersi tekrar yuklemem mümkün degildir Hepinizden Özür Diliyorum.

ilerde boş vaktim olursa bunları tekrar yuklemeye çalışırım ama söz vermiyorum

• linklerin tümü meftaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyko

linklerin tümü meftaa

yorumdan önce ilk mesaj ve son mesajı okusaydınız keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

Orijinalden alıntı: seyko

linklerin tümü meftaa

yorumdan önce ilk mesaj ve son mesajı okusaydınız keşke

çok özür diliyorum benim dikkatsizliğim bu arada bende maxe yeni başlayanlardanım ve bina modellemeleri yapmak istiyorum bunun üzerine eğitim videosu varsa lütfen paylaşın.
  • Beyler hepsini indirmiş olup elinde olan varsa upload edebilir mi? gerçekten çok fazla kişinin işine yarar
  • Linkleri yenileyebilecek misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.