Şimdi Ara

3ds Max 2012 Modelleme,Render,Animasyon Dersleri HD - MasterTech (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
14
Favori
20.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3ds Max 2012 Modelleme,Render,Animasyon Dersleri HD - MasterTech

Herkeze Merhaba.Ben Muhammed Ali.3ds Max'in Son versiyonu olan 2012 eğitimi ile karşınızdayım.Tüm dersler 1440*900 Çözünürlükte ve ses studio kalitesinde kayıt edilmiştir.Derslerin uzunlukları 5 dakika ile 30 dk arasında değişmektedir.Boyutlar ise en fazla 100 mb şeklindedir.Mükemmel Codec yöntemleri sayesinde Full HD ve Studio Kalitesinde Ses bu kadar düşük boyutlarda sunulabilmektedir.3ds Max ın Temel Kullanıcı arayüzünden başlamak üzere her konuda en ince ayrıntısına kadar detaylı anlatımlar yapılmıştır.Tüm anlatımlar ve dersler bana ait olmak ile birliklte hepsi sıralı ve öğrenime uygun biçimde hazırlanmıştır.Her parametre her detay en ufak ayrıntısına kadar örnekler ile açıklayıcı bir anlatım ile sizler ile.Dersler Belli Ana başlıklara ayrılmamıştır.Dersler sırası ile izlenebilir ve bu sayede 3ds max tam olarak öğrenilebilir.Dersler dilerseniz pc'nize indirebilir ve kendi oynatıcınızda izleyebilir yada youtube vb. gibi sitelerden izleyebilirsiniz.Dersler en az iki alternatife upload edilecek ve bunların herbiri tek part olucak.Derslerwww.uzmanyapim.org haricindewww.olympustudios.comwww.donanimhaber.comwww.taleworlds.com 'da yayınlanmaktadır.Eğer başka bir yerde yayınlamak isterseniz isim belirtmek şartı ile izin istemenize gerek yoktur.

• Yeni dersler eklenmiştir.Hergün en az 1 ders ekleniyor.Zamanım olursa bu sayı 4-5 e çıkıyor.
  • Yeni Dersler Eklenmiştir.Konunun En sonunda Bulabilirsiniz
  • Yeni Ders eklenmiştir Ders25
  • Konu Güncellenmiştir 4 yeni ders ekleniyor

Konunun en altında bulabilirsininz
  • tamamen sıfırdan başlıyor anladığım kadarıyla. güzel. başlamayı düşünüyorum. önce download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihoku -- 11 Nisan 2012; 15:02:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::_MasterTech_::.

Konu Güncellenmiştir 4 yeni ders ekleniyor

Konunun en altında bulabilirsininz

Allah gönlüne göre versin kardeşim. Sizin gibileri başımızdan eksik etmesin allah.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim yeni ders eklenmiştir ilk mesajın en altında bulabilirsiniz.
  • İki yeni ders eklenmiştir
  • 4 Yeni Ders Eklenmiştir.İyi Seyirler.
  • Öncelikle ellerinize sağlık belli ki çok uğraşmışsınız emeğiniz için tebrik ederim.Bir arkadaşımdan duymuştum açıkcası bu konu hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim.Temel olarak buradan başlamam uygun olur mu? Bu konuda hiç bir birikimim yok fakat çok boş saatim bulunmakta bunu sadece eğlencesine değil gerçekten öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurJii

Öncelikle ellerinize sağlık belli ki çok uğraşmışsınız emeğiniz için tebrik ederim.Bir arkadaşımdan duymuştum açıkcası bu konu hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim.Temel olarak buradan başlamam uygun olur mu? Bu konuda hiç bir birikimim yok fakat çok boş saatim bulunmakta bunu sadece eğlencesine değil gerçekten öğrenmek istiyorum.

Bu dersler size 3ds max ta 3d modelleme yapmayı öğretir.Ama genel anlamda 3d konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız başka programlarda var.Ama ben 3ds max öğrenmek istiyorum diyorsanız burasu size uygun. :D
  • 4 yeni ders eklenmiştir ilk mesajın en altında bulabilirsiniz
  • 4 yeni ders eklenmiştir
  • Muhammed Ali bey, emeğiniz için tesekkurler. Ellerinzi dert görmesin.
    Derslerinizin hepsini indiridim. Ancak4. nolu ders yok (3 nolu ders 4 nolu derste tekrar etmiş.) 4 nolu dersi tekrar yuklermisiniz?
    Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steinway34

Muhammed Ali bey, emeğiniz için tesekkurler. Ellerinzi dert görmesin.
    Derslerinizin hepsini indiridim. Ancak4. nolu ders yok (3 nolu ders 4 nolu derste tekrar etmiş.) 4 nolu dersi tekrar yuklermisiniz?
    Saygılarımla..

Ufak bir karışıklık olmuş şimdi düzelttim teşekkür ederim haber verdiğiniz için :)
  • Muhammed Ali bey,
    Çalışmalarınız ve emeğiniz için bir kere daha teşekkurler.
    "3Ds Max 2012 Ders" 1 den 43 kadar bir seriniz var. Bunları indirdim. Her biri birbirinden değerli arşivlik seriler.

Ancak bir de "3Ds Max Ders" 26 dan 33 kadar bir seriniz var. Acaba bu serinin 1 den 25 e kadar olanı da varmı?? Varda ben mi bulamadım? Yoksa bunlar de gelecekmi??

Saygılarımla,

Not: Ah n'olurdu bir de Vray dersleriniz olsaydı..
  • 5 yeni ders eklendi.48 ders

quote:

Orijinalden alıntı: Steinway34

Muhammed Ali bey,
    Çalışmalarınız ve emeğiniz için bir kere daha teşekkurler.
    "3Ds Max 2012 Ders" 1 den 43 kadar bir seriniz var. Bunları indirdim. Her biri birbirinden değerli arşivlik seriler.

Ancak bir de "3Ds Max Ders" 26 dan 33 kadar bir seriniz var. Acaba bu serinin 1 den 25 e kadar olanı da varmı?? Varda ben mi bulamadım? Yoksa bunlar de gelecekmi??

Saygılarımla,

Not: Ah n'olurdu bir de Vray dersleriniz olsaydı..

evet derslerin devamı var. http://www.uzmanyapim.org/arsiv/ ancak devamı gelmicek bunlar eskiden çektiğim dersler.

Yavaş yavaş rendere doğru gidiyorum.Ancak vray fazla bilmiyorum anlatmam için anlatıcak kadar bilmem gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::_MasterTech_::. -- 26 Mayıs 2012; 20:48:00 >

• 5 yeni ders eklenmiştir ve eklenmeye devam ediyor

Takipte Kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::_MasterTech_::.

5 yeni ders eklenmiştir ve eklenmeye devam ediyor

Takipte Kalın

Hocam mükemmel bir adamsın bu kadar emek veriyosun helal olsun valla.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.