Şimdi Ara

3D AYT MAT mı? Yoksa Orijinal AYT MAT mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinali zor diye biliyordum fakat kitabın %25i değişip kolay sorular eklenmiş. İlk kitap olarak 3D'nin yan yayını 4K'nın AYT Matını çözeceğim. Ondan sonraki kitap olarak bu ikisini düşünüyorum, sizce hangisi?

• 3D

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2021 ayt mat da 29 yapan arkadaşımda 3d ve orijinal var orijinalde zorlanıyorum yapamadıklarım var diyor 3d kolay diyor
    Orj geçen sene 3d bu senenin basımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A NEW LIFE -- 19 Ekim 2021; 12:8:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A NEW LIFE kullanıcısına yanıt

4K da 3D gibi ama içinde klasik sorular da bol. 3D gibi çoğunluğu yeni nesil değil gibi geldi. Kolay-Orta-Zor diye gidiyor. O zaman benzer kitapları çözmek yerine Orijinal alayım. Teşekkür ederim  

• 345-karekök-3d ve orijinal çözdüm (3d ve orijinalde soru seçe seçe gittim hepsini bitirmedim) ikisinde de güzel sorular ve beni geliştirdiğini düşündüğüm sorular vardı. Eğer çok kararsız kalmışsan ve maddi olarak koymaz dersen al ikisini de soru seçe seçe çöz çünkü bu kitaplarda soruların %20-30 gibi bir kısmı güzel kalan %70 her sb de olan klasikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle yapacağım sanırım. Kitap diğerlerine nazaran ince gibi. Tek içimi yiyen nokta karekökü çözmeyecek olmam  

• Orijinal ve 3d için ben de aynısını yapmayı planlıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Unorthodox kullanıcısına yanıt
    Piyasadi yayınların klasik soruları hep karekökten çakma zaten hocam aynı sorunun sayı değişmişi. Çok takmayın o yüzddn

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O zaman karekök roslarını, acil a+larıyla birleştirip nisan-mayıs gibi seri denemeleri çözerken denemelerdeki yanlışlarımın üzerine gitmek için kullanayım mı?

• dostum orijinal tytsini kullanıyorum ödf ile birlikte çok güzel,eminim ki ayt de güzeldir öneririm.

• Ödf çok zamanını yemiyor mu ya :D aynen aytsini aldım şahane kitap.

• Unorthodox kullanıcısına yanıt

günlük 1 saat çalışma ile (yani sadece konu videosu)bir ay bir haftada bitiyor her kitap yani günlük 1-1.5 saatimi alıyor kitap

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.