Şimdi Ara

368. Dönem [Ağustos 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları [GÜNCEL] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.186
Cevap
69
Favori
525.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam. Ramazandan önce gidip işlemleri başlatım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark.Death -- 27 Nisan 2017; 12:18:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugun Ağustos ta gitmek için başvurdum kısa dönem.

• 28 mayista kpss girip duruma gore askere gitmeyi dusunuyorum acaba 1 ve 2 grup neye gore ayrim yapiliyor gec basvuranlar 2 gruba mi kaliyor 31 mayis agustos icin son basvuru. Tarihi basvuru yetisir mi ? (2 gun icinde )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yeni gördüm. Ağustos ayında bende gidiyorum. Mart ayında tecili falan bozdurdum belgemi aldım Ağustos'u bekliyorum
  • Merhaba öncelikle aramıza hoş geldiniz.

@seyhan.

Hocam A ve B grubu başvuru tarihine göre oluşmamakta. Bilgisayar sistemi tarafından doluluk oranına göre veriliyor diye tahmin ediyorum. %90 A Grubu, %10 B grubu düşülüyor.

İnşallah KPSS istediğiniz gibi olur ve umarım askere de gidersiniz.
  • Merhaba arkadaşlar..

27 yaşındayım.. Bedelli bekliyorum ama çıkmayacak gibi..

Temmuz'da tecilim bitiyo. Mayıs ortasına doğru tecilimi bozdurup kısmetse Ağustos'ta askere gitmeyi planlıyorum.

İşletme mezunuyum, kısa dönem istiyorum.. Hayırlısı bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 27 Nisan 2017; 13:59:8 >
  • Merhaba hocam,

Hoş geldiniz aramıza, işletme mezunlarının uzun isteme lüksü olmuyormuş bile söylentilere göre. Direk kısayız.
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Şubeye gidiyordun hocam bugun nedir son durum

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Gittim hocam, çok kalabalık olur düşüncesi ile ( ne alakaysa ) sabah 07:30'da kapının önüne gittim, boş boş güvenlik ile muhabbet ettik. 25 Mayıs tecilim biteceği için adam önce ırın kırın etti açıkcası, sonra yandan bir bayan kendi talebi olduğu için bozun tecilini dedi. Yedek Subay, Komando seçeneklerine hayır diyerek imzaladım evrakları saat 08:50'de şubeden çıktım çok hızlı bitti. Umarım hepimiz için hayırlı olur.
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Tecil bozabiliyoruz yani suan? 1-31 mayis arasi deniliyordu sanki. Bende ona gore yarin bozayim hocam.

Bir arkadaşım nisan başında bozdurmuştu. Siz de bozdurabilirsiniz yarın.
    01.03.2017 - 31.05.2017 tarihleri arasında tecili istediğiniz zaman bozabiliyorsunuz hocam, işi sona bırakmayın bence de. Yarın sülüs olaylarından kaynaklı biraz kalabalık olabilir, isterseniz Mayıs celbi gitsin öyle bozdurun.
  • Subeye bakarim once kalabaysa duruma gore hallederim isimi.

• Arkadaşlar merhaba bende gidicem sanırım ağustos celbinde

İL/KÜTÜK: Ankara

BÖLÜM: Makine Mühendisliği

ORTALAMA: 3.05

YEDEK SUBAY: Hayır

KOMANDO: Hayır

Hakkımızda hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaragucumegidiyor -- 22 Mayıs 2017; 11:47:30 >
  • Bugun 367lerin yerleri belli oldu. Onlarin konuyu takip edince benide bi heyecan sardi :)

• ebucendel kullanıcısına yanıt
    Vallahi bende de öyle bir heyecan var hocam, acaba neresi olacak diye düşünüp duruyorum. Neresi çıkarsa çıksın, huzurumuz olsun yeter tabi ama heyecanlandırıyor olması can sıkıcı.

Darısı başımıza çok değil 80-85 gün sonra bizde o heyecanları yaşayacağız , zaman çok hızlı geçiyor.
  • Merhaba arkadaşlar. Haziran 2015'te lisans eğitimimden mezun olmuştum. Tecil ettirdiğim zaman verilen kağıtta celb tarihi olarak Kasım 2017 gözüküyordu ama e-devlette 30.06.2017 tarihinde tecilimin bittiği yazıyor.

2 senedir herhangi bir yerde çalışmadığım ve artık çalışmak istediğim için şu askerlik işini aradan çıkartmak istiyorum. Bölümüm Radyo, televizyon ve sinema aslında yedek subaylıkta istiyorum ama bölümümle alakalı bir iş için çıkar mı bilmiyorum.

Allah herkesin gönlüne göre versin. Umarım forumdan arkadaşlarla aynı yerlere düşebiliriz. Mayısın ortasına doğru başvuracağım artık.
  • 2017 Agustosta askere gitmek istedim herseyi halletim eve geldim bir baktim 2018 Agustos yaziyor yanlis mi yapmis?

• Ramazandan önce bende tecili bozuyorum hayirlisiyla, hepimizin hakkında hayırlısı olsun kardeşler.

• Beyler lütfen biri yazsın 2017 Agustos dedim celp tarihi 2018 agustos diyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.