Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3650-6600 (mesaj 3 parçada gönderilecek) sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> 3650-6600 (mesaj 3 parçada gönderilecek) sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    52 Mesaj
    arkadaşlar 3650 ve 6600 da türkçe mesajların tek parçada gönderilmesi için ne yapmalıyız bilen varsa yazsın lütfen

|
    |
  • Haber Editörü
    2561 Mesaj
    türkçe karakterler 3-4 karakter harcıyo zannedersem.ben klavyeyi ingilizce yaparak çözdüm sorunu..
    |
    |
  • Binbaşı
    1736 Mesaj
    Mesaj dilini ingilizceye cevrirsen düzelir.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    29562 Mesaj
    türkçe olmaz sanırım
    en iyisi ingilizce(bir türk olarak bu cümleyi kurmaktan utandım valla ama bizimkiler türkçe karakter destekleyen bi telefon çıkarmadıkları sürece bu gibi cümlelerü kurmak zorundayız)
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by baha40n</i>
    <br />Mesaj dilini ingilizceye cevrirsen düzelir.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

+1
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    saolun dostlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj
    iyide sadece ı yada ğ için yapmıyor ki bunu ì üzeri yamuk noktalı (işaretli) ı a e o içinde istiyor sanırım.. denk geldide oradan şeyettim... en iyisi ingilizceyi seçmek yazma dili olarak...
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    Ğ,ğ,Ü,Ş,ş,Ç,ç,İ,ı

harflerini mesaja yazmayacaksın sorun bu oke?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    turkçe karakterlerini ingilizce yap ...
    |
    |
  • Yarbay
    4193 Mesaj
    abi yazim dilini ingilizce yaparsan turkce karakter olan ı ğ ü ş ç kullanilamaz hale gelir dogal olarak eger t9 kullanmiyosan gayet gusel yazarsin.. saygilar
    |
    |
  • Yarbay
    2809 Mesaj
    Aslında sorun telefonlarda değil turkcell telsim vs türkçe karakterlere izin verse sorun olmaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1159 Mesaj
    msjlarda kalem tusuna bas ordan ingilizce yap olur.
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    abi eleman T9 kulanıyorsa ingilizce yapması berbat hale getiriri kullanamaz T9 u?
    ama t9 türkçe kullanıyorsa, notmal mesela şikayet i yazsın, yıldız tusuna basınca tel onu sikayet diye düzeltiyor yani türçe karakteri de yok ediyor bir yıldıa basmakla..! bunun sayesinde t9 ile çok hızlı yazardım zamanında 6600,3660 da.!böle dene alısırsan süper oluyor.

ha olmadı sözlük hiç kullanma yazma dilini ingilizce yap, normal msjini yaz iste. saygılar
    |
    |
  • Yarbay
    2487 Mesaj
    negative +1
    Birde ek bilgi: <b>Ç, ç, Ü, ü, Ö, ö</b> karakterlerinde sorun çıkarmaz. Bunun dışındaki karakterleri (<b>ı, ş, ğ</b>) normal yazarsın sonra <b>*</b>'a basıp noktasızıyla değiştirirsin.. Nokia'larda çare tükenmez :))
    |
    |
  • DH Yönetici
    4706 Mesaj
    Mesajlarda 1 tane türkçe karakter kullanılsa bile mesaj için karakter sınırı 59 a düşüyor..
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    Ben İng Olarak Kullanamıyorum Direkt Yazıyorum mesela i yaparken alışmışım 5 kere basmaya ondan kullanamıyorum
    |
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj
    Mesaj yazarken ş,ğ,ç,ı, karakterkerini kullanma.
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    bu sorunun program la düzelme imkani yok mu acaba arakadaslar?
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Negative®</i>
    <br />Ğ,ğ,Ü,Ş,ş,Ç,ç,İ,ı

harflerini mesaja yazmayacaksın sorun bu oke?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    bunu bidaha hatırlatıyorum_
    programla falan düzelme imkanı yok kardesim
    sebekelerimiz desteklemedikten sonra program olsa ne olur [bandt]
    |
    |
  • Yarbay
    4193 Mesaj
    +1 ingilizce yazmakta kasiyo adami bea... tık tık tık tek tek basiyosun
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.