Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.591
Cevap
89
Favori
392.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wtlg

Askerlik durum belgesi sorgulamada "EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE MÜRACAAT ETMENİZ GEREKİR." yazıyor. Bu ne anlama geliyor?

Yedek subay sınıflandırma sonucu sorgulamaya tıkladığımda da
    "Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır." diyor, baka'ya mı kaldım bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wtlg -- 21 Ekim 2016; 15:42:08 >
  • EGT. MERKEZI : IKM.MLY.OKL. VE EGT.MRK.K.LIGI/ISTANBUL MALTEPE
    KUVVETI : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : -
    SINIFI : PIYADE
    HIZMET SEKLI : 6/8 AYLIK ER
    SEVK TARIHI : 31.10.2016 IASE BEDELI : 19,17 TL
    YOL SÜRESI : 1 YOL BEDELI : 85 TL
    KATILACAGI TARIH : 02.11.2016 TOPLAM BEDEL : 104,17 TL

Edit:

Esas BirliğiP.OKL. LOJ.DES.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / İSTANBUL TUZLA / İSTANBUL

esas birlik sonradan çıktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moonmarsh24 -- 21 Ekim 2016; 15:45:31 >
  • EĞT. MERKEZİ : 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 12 NCİ P.EĞT.A./AMASYA MERKEZ
  • Selamu aleykum herkesin yeri hayırlı olsun ben yerle ilgili değil farklı bir soru soracagim . 4yillik lisans mezunu ekonomi 85.53 lisans ortalaması 65yds puanim var . Yüksek lisans da tez aşamasında yım . Uzun donem yapmak istiyorum maddi sıkıntı nedeniyle maaş alabilmek için sizce bu durumda bana uzun dönem çıkar mı? Maaş 2,5aylik kurs sonrası mı yatmaya başlıyor ? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar dikkatimi çeken başka bir şey bunu internetten buldum örnek amaçlı olsun diye.Normalde bizim askerlik sorgusu yaptığımızın ekranın bu şekilde olması gerekmiyor muydu hiç kimsede böyle değil sorgulama ekranı?
  • ilkerokan İ kullanıcısına yanıt
    Tertip aynı yerdeyiz ikisinde de
  • Sevk kağıdını bilgisayara nasıl indirdiniz? Yukarıdaki indir tuşuna basıyorum ama indirmiyor?

Edit: tamam indirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 21 Ekim 2016; 15:51:45 >
  • Lp61 L kullanıcısına yanıt
    kardeşim hayırlı olsun bende kastamonu erzuruma düştüm bilecilk bozüyükten ben sen nerelisin?
  • ekoaa E kullanıcısına yanıt
    Usta birligi neresi kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amasya merkez acemi birliğim kastamonu merkezdeyim sonra. İletişime geçebilir orada olacak olan arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

ACEMI AMASYA VE USTA BIRLIK ERZURUM OLAN ARKADASLAR EKLESIN IRTIBATTA OLALIM

Merhaba dostum.

EĞT. MERKEZİ : 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 12 NCİ P.EĞT.A./AMASYA MERKEZ

Amasya'da olacağım anladığım kadarıyla acemilik oluyor burada yazan. Fakat Usta birliğine dair herhangi bir yazı yok. Ona ayrıca mı bakıyoruz yoksa farklı bir olay mı mevcut ?
  • en sonunda şubeye ulaşabildim.

Acemiilik Balıkkesir

Usta Kıbrıs
    Ama hiç neresi çıktı diye sormadım balıkkesir kıbrıs ı duyunca teşekkür ederim dedim kapattım. Hayırlısı olsun bakalım

• Mamak/Lefkoşa hadi hayırlısı
  • bir sonraki celp döneminde askere gidecek arkadaşlar için ayrıntılı yazayım

tuzla piyade - yedek subay çıktı

bölüm - işletme
    not ort. - 3.10
    komando - evet
    yd. sb. - evet
    kütük - erzurum
  • HV.ER.EĞT.TUG.K.LIĞI / KÜTAHYA
    2.grup
  • Eğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Statü: YEDEK SUBAY
    Sınıf: TOPÇU
  • SanTieG0 kullanıcısına yanıt
    Benide ekle bi amasya yolcusu daha var:)
  • E devlette açıklandı
  • Acemi: 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB. / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN

Usta: 2 NCİ KOR.İS.A. İS.SVŞ.TB. 2 NCİ İS.SVŞ.BL. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE

Sınıf: istikham

Arkadaşlar varsa buralara düşen irtibatı kuralım.

Allah hepimizin yardımcısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 21 Ekim 2016; 16:13:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar asal sevk başvurusunu yedek subay yada er kısmından yapmış olmamız farketmiyor değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.