Şimdi Ara

360 TL G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Diğer Ram Üreticileri Tür #DDR4 Kapasite #16GB Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 360 TL G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz faturalı
    Merhaba arkadaşlar

G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz DDR4 Ram F4-3000C16D-16GSXFB Kodlu bellekleri 01.03.2019 tarihinde hepsiburada üzerinden satıcı hepsiburada olarak satın aldım.Sistemi güncellediğim için ramler şuan boşta duruyor.Faturası ve kutusu mevcut aynı gün istediğiniz kargo firması ile kargo yaparım paketledim hazır duruyor.
    Fatura bedeli 782,86 TL
    Şuan piyasada 550.00 TL ile 590.00 TL arasına bulana biliyor.
    Benim İstediğim fiyat 360 TL

Ürün resimlerini ekliyorum.Muğla/Bodrum dayım isteyen gelip elden test ederek te alabilir.

360 TL G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz faturalı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 360 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkesin mesajını cevapladım fiyat zaten yeterince uygun arkadaşlar satış işlemleri ile uğraşmayı sevmediğim için her zaman forumun en dip fiyatını veririm zaten.Ben bellekleri Z390 da i9 9900k ile kullanıyordum 32 gb a geçtiğim için satıyorum bir 32 lik set daha alıcam çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 21 Ekim 2019; 20:48:41 >
  • tarafımca alınmıştır.
  • 4 kişi aynı anda ürünleri almak istediğini yazmış 1 arkadaşımız daha mail den kontrol ettiğim üzere daha önce mesaj atmış.Hak geçmemesi için o arkadaşa göndericem ürünleri diğer arkadaşlarında haberi olması için yazıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.