Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: delilahana Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.028
Cevap
346
Favori
521.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, 360 S9 robot süpürgenin şarj istasyonu güç almıyor, sanırım bir kesinti sırasında cihazda sıkıntı oluştu. Durum böyle olunca da süpürge istasyona erişemiyor.

İstasyonun yedek parça olarak satışı yok, tamiratı için nereye danışmam gerektiğini bilemiyorum. Bilgi verebilecek ya da yardımcı olabilecek varsa yazabilirse sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• Guybrush Threepwood kullanıcısına yanıt

Sanırım yazıştık, değil mi? Yardımcı olabiliriz.

• Merhabalar 3 yıldır sorunsuz kullandığım 360 s7 süpürgem son zamanlarda hata vermeye başladı. Süpürmeye başladığında haritaya bir zaman sonra kaymaya başlıyor duvarları karıştırıyor yönünü bulamıyor önceden böyle bir sorun yoktu 3 senedir aynı halı aynı eşyalar lidar sensör dönüyor resetledim düzelmedi başına gelen çözümü olan arkadaş var mı acaba
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• @Hepsirobot

merhaba, 360 s9 um şasiden dolayı bataryayı sarj etmiyor ama dolu bataryayı kullanıyor. sarj ünitesi hatalı diyor. bataryayı takarken ters görüp sokete taktım, ters girmez diyerekcedende çokda dikkat etmedim açıkcası ama bir kısmı girince şasi oldu.

anakart fiyatları ne durumda acaba. şuan anakart sökülmüş halde elimde.

• Arkadaşlar Merhaba,

S7 robot var bende. Temizliğe başladıktan yaklaşık 10 saniye sonra çekmeyi bırakıp sadece dolaşmaya devam ediyor. Bunun sebebi ne olabilir?

• alt4141 A kullanıcısına yanıt

Fan arızasıdır muhtemelen.

• MetalWave kullanıcısına yanıt

Anakart bulmanız çok zor, 360 dışarıya pek parça vermiyor. Eski serilerden S5, S6, S7, S8 ve S10 için bulunabiliyor ama S9 lanet bir ürün, hiç bir parçası yok.

• 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.