Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Halıları kaldıramayız. Daha doğrusu uğraşamayız.

Eşimde çalıştığı için ev süpürme olayı artık zulüm olmaya başladı. Hem emek hem zamandan tasarruf etmek için robot süpürge almayı düşünüyorum. Bu yüzden süpürmeye minimum zaman ve emek harcamak istiyoruz.

Bahsettiğiniz gibi braketi çıkarmak olayı çözüyorsa moplu bir model almak daha mantıklı çünkü ileri ki zamanlarda mop illa ki lazım olacak.

Keşke 4.200 lere düşsede alsam. Bütcemi çok aşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayakbiyik -- 8 Kasım 2021; 23:20:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve anladığım kadar ile haritalama robot süpürgelelerde çok önemli bir faktör.

Haritalama özelliği olmayan modellerin çalışma mantığı nedir ?

• S10 da en sevmedigim olay harita cikarmak, xiaomilerde kenar supur diyerek hizlica harita cikarirken s10 da en az 3 defa tam temizlik yapmaniz gerekiyor. Kenar supurerek cerceveyi cikartmayi niye tercih etmiyorlar anlamiyorum. Tum harita icin 3 kez evi toparla temizle zor oluyor

• kirikambar K kullanıcısına yanıt

Bende aylardır bu sorun var. Ben artık şu şekilde çözdüm

1-Cihazın üstündeki tuş ile başlatıyorum

2-telefondan cihazın çalışmasını görünce durdur diyorum

3-istediğim emri verip temizletiyorum

genelde sabah 11- öğlen 2-3 arası emir dinliyor. Bu saatlerde evde olmadığımda uzaktan emir verebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 9 Kasım 2021; 13:31:3 >
  • 360 kısmını bir süredir takip ediyorum. Sürekli bir arıza şikayeti okuyorum. Deebot Ozmo 950yi de sıkıntılarından dolayı iade ettim. Yeni cihaz için s5max mı s10 mu diye arada kaldım. İkisini de kullanmış ve karşılaştırma yapabilecek bir arkadaş var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bütçeme göre s7 almak istiyorum. Sizce nasıl bir model yeterli gelecek midir? Ev çok büyük değil. Problem yaşayan oluyor mu bu modelde kronik olarak

• Herkese merhaba,
    Konunun başından itibaren aralıklarla göz gezdirdim, çok doyurucu bir başlık/kaynak olmuş. Emeği geçen herkese peşinen teşekkürler.

Zorlu bir karar sürecinin ardından dün akşam S7 siparişi verdim kurtuldum. WhatsApp üzerinden sordum ve bugün kargo yapılacağı söylendi. Çocuk gibi heyecanlıyım, umarım Sherman kargoyu bugün çıkarır.
    Güncelleme: Sherman yanıltmadı, kargo bugün 16:00 gibi çıkmış ama Aras Kargo henüz sisteme girmemiş. Beklemedeyim

App için bir katkım olsun, birkaç gündür bahsedilen sorunlardan da anladığım kadarıyla sanırım sunucu tarafında bir aksaklık var. Zira dün kayıt olmayı denediğimde doğrulama şifresi mailime tam 17 dkda geldi. Mecburen Google kimliğimle üyelik almak zorunda kaldım. Umarım hızlıca çözülür bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoque -- 9 Kasım 2021; 18:2:17 >

• sorun sanırım bugün öğleden sonra çözüldü. sunucuyla ilgili bir sorundu diye tahmin ediyorum. dün akşam uygulamayı silip tekrar yükledim herhangi bir değişiklik olmadı. eşimin telefonunda da aynı şekilde oda temizliği ve kayıtlı harita bölümleri açılmıyordu. bu sabah denemiş aynı sorun devam etmiş. ben öğlen denediğimde ilginç bir şekilde direkt olarak açıldı harita ve oda temizliği bölümleri. henüz çalıştırmadım, akşam bir temizlik görevi verelim anlarız tam olarak.

• mercilless kullanıcısına yanıt

Hocam başka S10 dan mı bahsediyorsunuz, bırakın 3 kez temizliği 15 dakikada 135 m2 evi haritalıyor S10.

Kenar süpürmeyi de aştı adamlar hızlı haritalama getirdi, ötesi yok şuanda.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt

Merhabalar, 9 ay bizzat evimde S7 kullandım gayet yeterli uçuk beklentileriniz yoksa fiyatına göre de harika cihazdır.

Kronik bir sorunu yok, üst kapak tıkırtı sesleri okuduk zaman zaman...

• oqi kullanıcısına yanıt
    neden değiştirdiniz peki hocam

• fifa_05 kullanıcısına yanıt

S5 Max kullanmadım ama muadili S9 kullandım, S10 teknoloji olarak ayrı boyut hoş deneyimlediğiniz 950 de öyle, yaşadığınız sorun neydi bilmiyorum ama 360 da dönem dönem sunucu sorunları yaşayan kullanıcılar oluyor şahsen şuan çoğunluk bunu yazıyor evimde hem ios hem android cihazla günde en az 4-5 görev yaptırıyorum S10 a tepkime süresi 2-3 sn herkeste farklı şeyler yaşanabiliyor yazılımı efsanedir 360 ın ama sunucu kısmı biraz daha yatırım istiyor.

950 iade sebebiniz ne idi ?

Bu arada S5 Max ile S10 u kıyaslamak yanlış olur 2-3 yıl öncesinin teknolojisi ile güncel teknoloji kıyaslanmaz benzer fiyatlar olması sizi aldatmasın.

• Evoque E kullanıcısına yanıt

Aramıza hoşgeldiniz, emailde hep sıkıntı vardı diye hatırlıyorum telefon ile anında kayıt olunabiliyor bilginiz olsun.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt

Demo S10 cihazını göndermişti satıcı firma, çok beğendiğim için sıfırını satın aldım ihtiyacım var mıydı yada bir eksiklik hissediyor muydum derseniz hayır tamamen teknoloji aşkımdan kaynaklı.

Teşekkürler.
    950'de yaşadığım problem sürekli harita kaybolması idi.
    Ama o şekilde kullanıyodum sıkıntı etmeden. En son lidar bozuldu iade etmek zorunda kaldım. Maalesef mutlu etmedi beni.

Sürekli hata verecek kronik problemleri yoksa sıkıntı değil idare ederim diye düşünüyorum. Sıkıntısız şekilde temizlesin yerine dönsün yeter

çok teşekkürler

• fifa_05 kullanıcısına yanıt

360 da yuvasına dönmede sıkıntı yaşamazsınız çok net aylardır tüm modellerini deniyorum daha 1 kere bile birinin yuvaya dönerken saçmaladığını görmedim hatta görevi yarıda kesip başka görev verince yada iptal edip yuvaya dön diyince dahi saçmalamaz.

Harita silinmesini 360 cılar umursamaz, zaten silinmez ama çok nadirde olsa kayma olur hemen haritalarım kısmına girip başka haritayı seçip kullan deriz iş biter basittir insanı delirtmez.

Ama bahsettiğim gibi sunucu kısmında sorunlar yaşayan dostlarımız var geri bildirimlerimizi yaptık hem Sherman'a hem 360'a umarız varsa bir sıkıntı tespit edip çözerler.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt

Hocam bu aslında evden eve kişiden kişiye göre değişir. Misal anne evinde wifi yoktur eşik çoktur at odaya kapat kapasını çalışsın mantığıyla temizlik yaptırılacaktır o zaman harita gereksiz olur gibi gibi...

Haritalaması olmayan robotlar ya jiroskop ile çalışır yada kamera, kameralı bazı modeller aynı zamanda harita desteği de vermektedir misal Mijia 1C ve Dreame F9

Ama tabi kullanım kolaylığı açısından lidarlı haritalı modeller tercih etmekte fayda var.

Haritalaması olmayan kameralı robot?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Peki Tefal RG7675 nasıl bir cihaz ?

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.