Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aklınızda kalmasın hocam bizzat S7 ve S7 Pro deneyimleme fırsatı buldum hiçbir farkı yok, donanımı göremiyorum içini açmadığım için ama bu konuda da Sherman fark yok diyor. Yazılım ve dışardan görülebilecek hiçbir parçasında fark yok.

Bu arada dediğiniz gibi Pro aşırı karizma duruyor ama bende arabamdan dolayı (Beyazdır) Robotumuda beyaz tercih ettim çizik toz vs belli olmuyor temiz görünüyor...

• İlk aldığım günden bu yana kulağı tırmalayan sesi ile rahatsızlık veren S9'un videolarını çekip hem Ali Tan beye hem de Sherman'a gönderdim. Ali bey sesin fena bir dişli sesi olduğunu ve tekerlek modülünün değişmesi gerektiğini yazdı ve bu ses çekilmez diye de ekledi. Sherman cihazı gödermemi söyledi ve gönderdim Ali bey'in teşhisini de onlara ilettim. Şimdi bekliyorum sonucu buradan yazacağım, servis performanslarını merak ediyorduk malibu memnun kaldı umarım ben de memnun kalırım , henüz hepsi burada'ya yorum yazmadım kendileri bilir:)

• Valla ilk aldığımda veya halen öyle bir ses yok hocam, olsa herkesten önce ben Shermana gönderir ve buradan paylaşıyor olurdum. Çünkü kızım tilki uykusu denilen cinsten sese aşırı duyarlı uyuyor ne yazık ki :( robot bugüne kadar kendisini hiç rahatsız etmedi çok şükür360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Valla ses çekilmeyecek kadarsa vardır bir sorun tabii ki ve gereği yapılır diye düşünüyorum, bilgi verirsiniz buradan.

Saygılar

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Telefon o anda yanımda değildi mesaj gelmiş sonradan gördüm ben can havliyle robota sarılmış durumdaydım :) bizim kedi şimdi yok hocam 2 ay önce kaçtı aramadığımız yer kalmadı ama halen bulamadık oyuncakları tüyleri yadigar kaldı :)

Robot hakkında deneyimim dün geldiğinde şarj dolumu sonrası start verdim ancak engelleri tam kaldıramadığım için çıkarttığı kroki hoşuma gitmedi bugün tüm engelleri kaldırdım halıları da mop ve süpürme sessiz mod start verdim 70 m2 alanı 77 dk da mis gibi temizledi ve tertemiz bir kroki çıkarttı bir rahatlama çöktü üzerime :) dedim şimdiye kadar hanımlara eziyet çektirmişiz imkanlar olup da almayanlar çok şey kaybetmişlerdir harcadığı elektrik ile kısa sürede robotun ücretinin çıkacağı umudundayım...

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• Alperennnnn kullanıcısına yanıt

"şimdiye kadar hanımlara eziyet çektirmişiz imkanlar olup da almayanlar çok şey kaybetmişlerdir harcadığı elektrik ile kısa sürede robotun ücretinin çıkacağı umudundayım..."

Net katılıyorum hocam temizlik takibi, robotun bakımı vs bize yıkılsa da hanımlarımıza can feda... Geç kalmışız dediğin gibi...

Bizde demo cihazlarda olduğundan evde sürekli bir kaç robotla temizlik ve video kayıt hali oluştu hanım bu durumdan çok memnun bal dök yala durumunda şuanda ev 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Bugün tekrar test etme imkanı buldum, robotu başka yere getirip wifi resetleyip sıfırlasanız bile eski yerine getirince modemi otomatik tanıyor yani kaydı silmiyor. (Modem adları şifreleri vs farklı olsa bile...)

Bilgilerinize...

• oqi kullanıcısına yanıt

O konuda ben rahatım hocam nasıl olsa emekliyim kitap oku oku gözler de zayıfladı pc başında pinekle gün boyu can sıkıntısından çatacak yer arıyorum en azından mal canın yongası hesabı meşgale çıktı bana temizlik hijyeni de bonusu 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Way abim süpersin sen, harika yorum... Geçenlerde bir akrabam aldı S7 Pro o da emekli aradı beni oğlum ben şimdi evin resmini çekip sana mı atacam bu şey evi nasıl tanıyıp gezip temizleyecek dedi. Siz baya iyisiniz bu konuda geleceğimi gördüm gibi (Çok uzak değil) 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Kediniz için üzüldüm, robot için sevindim abi (yaş olarak büyüğümüzsünüz anlaşılan)

Ben Robot Süpürgeleri Motosiklete benzetiyorum, o virüs bir kere bedene girdiyse geçmiş olsun daha da çıkmaz360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Bence Kurutma makineleri ve Robot süpürgeler Evlilik çeyizlerinin demirbaşı olmalı :)

Güzel paylaşımlar bekliyoruz sizlerden.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 16 Ocak 2021; 23:35:13 >

''robotun bakımı vs bize yıkılsa da hanımlarımıza can feda''

Hanımcılık kazanmış belli360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Valla bizde yıkılma felan yok! gönüllülük esası 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Bakma hanımlarında işlerine geliyor bu robotlar bizi eve bağladı dizlerinin dibindeyiz.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Benim sizi yazmamın sebebi su pompası arızanız için göndermeniz ve memnun kalmanızdı, yoksa sizde de ses sorunu vardı demek istemedim. Bu arada ben Ali beyden bahsederken Caner "hepsirobot" diye bahsetti, forumu okuduklarını anlıyorum.

• Yok hocam öyle birşey dediniz demedim sorun yok360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Ana konuda Ali abi Sherman ve Caner beyle görüştüklerini paylaşmışlardı ama, ben ana konuda ve 360 konumuzun başlarında bende Shermana foruma Temsilci bırakmıyorlar diye tepki göstermiştim hatta sizde bana tepki göstermiştiniz :)

Ben o sıralar Shermana bir çok kez temsilci olayını sormuştum ve sıcak bakmadıklarını ama takip ettiklerini ifade etmişlerdi. Bu süpriz bir durum değil bence, bir çok marka özellikle ana konuyu takip ediyor kimisi cevap veriyor, kimisi sadece takiğ edip nabız yokluyor, kimiside geçenlerde öğrendik özelden üyelere pazarlamacı yaklaşımı ile msj atıyormuş :)

Bende ana konuda, fırsatlar ve Xioami konularında; benim yazdıklarımı herkes sizin gibi iyi niyetler Fahri elçi veya karşılıksız yardım eden gibi görmediği için, konuyu yormamak ve saygı duyarım sevmeyen üyeler olduğu için yorumu içinde 360 sorusu veya genel marka model beklentisi olan bir çok üyeye özelden dlerse 360 gurubuna davet, robot kafalar kanalına destek ve ihtiyaçlarına göre 360-roborock-ecovacs-robogil önerdiğim oldu, kimseye illede 360 alın demedim, yeri geldi beklenti ve ihtiaçlara göre 360 sizin işinizi görmez dedim ama valla bilmiyordum bir çok firmanın özelden pazarlama yaptığını :(

• Bu arada sanırım bu robotları alarak herkes eşine iyilik yapmış sanırım. Sma bu konuda o iyiliği ben kendime yaptım (evdeki süpürme işleri bana ait) sanırım😁 İki yıl önce eskiyen elektrik süpürgemizin yerine yine çok araştırarak Philips maraton ultimate serisi en pahalısından almıştım şu önü farlı olandan. Ama pişman oldum sert zeminde mükemmel ama halılarda vasat öyleki halıların tüyleri arasındaki ip hav vb şeyleri imkanı yok çekmiyordu. Bir de ağır mı ağır kendisi kolum resmen halterci kolu gibi oldu iyice 😁 Canıma tak edince 3 aydır robot süpürge araştırma sonucunda S5 alacaktım stoklara gelmeyince S7 ile macerama başladım işte biliyorsunuz artık.

İşin özeti temizlik benim işim😬😄
    KAMU SPOTU😁
  • Mehmet_Knight kullanıcısına yanıt
    Bakma gruptaki çoğunda durum böyledir ama dile getiren yok 🤣🤣🤣🤣
  • Mehmet_Knight kullanıcısına yanıt

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü  Süpersin ya , bu arada bizim ana süpürgemizde senin farlının farsız olan modeli 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü Halı malı öyle bir emiyor ki bazen hay seni allah kahretmesin bırak şunu diyip vakumu azaltıyorum öyle bırakıyor sizdekinde bir sorun mu var bilemedim biz çok memnunuz marathondan bu arada robotumun temizliğini kendisi yapıyor filtreyi öyle emiyor ki toz moz kalmıyor 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Merhaba arkadaşlar bugün ürünüm geldi s7 beyaz .. perşembe gecesi sipariş vermiştim cuma yola çıktı cumartesi elindeydi . her yerini inceledik sagolsin firma sağlam bir sekilde gönderdi. mobil uygulama tanitma islemleri vs gayet kolay sürdü. Sarja taktım yaklaşık 3 4 saat sonra sessiz modda evi taradı ve neredeyse full haznesi dolmuştu açıkçası hic beklemiyorduk. Mod özelliğini kullanmadık fakat toz toplaması vs gayet performanslı ki sessiz moda rağmen aşağıdaki görsel alacak arkadaşlara fikir olması için ekliyorum suanda eksi yön olarak sadece biraz sesli çalışıyor gibi geldi geceleri rahatsiz edermi denemek gerekli
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü sessiz modda haritalama yaparken cikanlar
    Buda kutu içeriğinden cikanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• setbys kullanıcısına yanıt

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü Muhteşem, 360 cılar şikayeti de memnuniyeti de yazar ! İşte farkımız bu !

Güzel günlerde sorunsuzca kullanmaya devam edersiniz inşallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Way abim süpersin sen, harika yorum... Geçenlerde bir akrabam aldı S7 Pro o da emekli aradı beni oğlum ben şimdi evin resmini çekip sana mı atacam bu şey evi nasıl tanıyıp gezip temizleyecek dedi. Siz baya iyisiniz bu konuda geleceğimi gördüm gibi (Çok uzak değil)  

O da güzelmiş eniştem de telefondaki haritayı görünce evin planını mı okuttun diye sordu beceri yetenek heves hırsı da ekleyince yaş maş dinlemiyor :) 15 yıl önce hiç ofis eğitimi almadan acces ile hakediş, taşınır modülü gibi bir kaç küçük programı yapıp okullara dağıtmıştım...

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Kediniz için üzüldüm, robot için sevindim abi (yaş olarak büyüğümüzsünüz anlaşılan)

Ben Robot Süpürgeleri Motosiklete benzetiyorum, o virüs bir kere bedene girdiyse geçmiş olsun daha da çıkmaz 

Bence Kurutma makineleri ve Robot süpürgeler Evlilik çeyizlerinin demirbaşı olmalı :)

Güzel paylaşımlar bekliyoruz sizlerden.

Saygılar

Allah razı olsun kediden yana şansım yok her türlü canlıyı severim 2 oğlum var 28-31 yaşlarında birisi burada bayağı aktif eğitimlerini tamamlayıp evden uçunca yanlız kalmayalım dedik kedi sahiplenelim 6 yıl sonra ev kedilerinde milyonda bir görülen fip hastalığından kaybettik, küçük oğlum da sömestri tatiline yavru van kedisi ile geldi sonra covid çıkınca uzun süre kaldı dönünce bize bıraktı 3 ay sonra 3. kattan nasıl kaçtıysa kaçtı haftalarca aradık el ilanları astık bulamadık, götüren insaflı bir olur da hayvancağıza iyi bakar, emekliyim de o kadar yaşlı değilim sadece 59 cuk, teknolojinin her türlüsüne açığım ancak neden se robot süpürgeler hiç ilgimi çekmemişti ucu bize dokunmadığından olsa gerek :) evet gerçekten hayatı kolaylaştıran her türlü teknolojiyi imkanlar dahilinde kullanmak elzemdir...

Saygı sevgi bizden teşekkürler...

İnşallah temennimiz o yönde bakalım teşekkür ederim . tabiki herkez gün geçtikçe kullandıkça olumlu ve olumsuz yönlerini burada dile getirmeleri lazım yoksa ne sekilde memnuniyet var yada yok anlayamayız ben yandım sizde yanın demesin kimse yada ben memnunum siz bunu bilmesenizde olur demeyelim 👍👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.