Şimdi Ara

360 Dikey Kablosuz Süpürge ( 360 UC-1XC10 ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
4
Favori
3.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle olduktan sonra 2 gün de gelip Bursa Aktarma'da kaliyor büyük ihtimalle gelecek haftaya kalacak.

İstanbul'dan Bursa'ya gelecekti alt tarafı. :(

Yedek parça muhabbetinden zaten irrite olmuştum.

Şimdi bu da üstüne oldu.

Bugün de gelmezse iptal edeceğim artık nasip değilmiş.

Bütçeyi zorlayıp viomi a9'a falan bakacağım.

Hepsijet'de bot hesaptan ötesine geçmek imkansız.

360 Dikey Kablosuz Süpürge ( 360 UC-1XC10 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 23 Eylül 2021; 10:22:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• enginckc kullanıcısına yanıt
    Eskiden kolaydı demek zorlaştırdılar hepsijet ile yazışmayı, bugünde gelebilir gibi yarında tabi görüntüye göre ama içinize sinmediyse teslim almayın iade olsun 👌

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Canlı birisine ulaştım çok şükür.
    Bugün teslim edilecek dediler ama sistemde gözüken bir güncelleme yok henüz kargo takipte.

Bu arada bu süpürgeler nasıl 2200 mAh oluyor bataryası.
    Yani tek bir tane 3.7 volt 18650 tip lityum pil zaten 2200 mah.
    Damacana pompasında bile tek lityum pil var.
    Tek pil ile 40 dakika çalışması imkansız.
    Özelliklerinde 22.2 volt yazıyor.
    Demek ki 6 tane 3.7 voltu seri bağlayıp 22.2 volt elde ediyorlar.
    O zamanda 6x2200 mAH 'den 13.2 Amper şarj kapasitesi çıkar ki mantıklı olan da budur. bunu niye belirtmiyorlar ilginç. 🤔

Ek: Seri bağlantıda kapasite 2200 maH oluyormuş maalesef.
    Voltu yüksek tutmak için seri bağlıyorlar mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 23 Eylül 2021; 14:18:11 >
    Dostum bu tarz detayları önemseyen pek olmuyor ondan olabilir insanlar kaç dk çalışıyor ona bakıyor hangi ilanda bu tarz bir detay gördün ? Sana bana önemli gelen insanların umrunda bile değil sorun bizde 😀

• Evet yaaa
    Şu emiş gücü Kpa cinsinden bile çoğu ilanda yok

• Çok şükür akşam saatlerinde teslim aldım
    Bunun hepa filtresi yikanmıyor değil mi ?

HEPA filtreler nerede kullanılırsa kullanılsın yıkanmamalıdır hocam! Yıkayınca ne kadar iyi kurutulursa kurtulsun gözenekleri şişerek hem fan motorunu yoruyor hemde temizlik kalitesini düşürüyor.

Temizlemek için normal elektrikli süpürgenizle emiş yaptırın kafi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 24 Eylül 2021; 9:41:38 >

Pil paketlemeleri firma taleplerine göre değişkenlik gösterebiliyor ancak standart dışına çıktıkça hâliyle pilin satış fiyatı perakendede daha pahalıya geliyor ( çok aşırı farklar değil)

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Aman bro yıkanmamalıdır olarak düzelt 😀

• oqi kullanıcısına yanıt

05:17 mobilden yazmışım brom normal ama yorumun geneline bakılınca net anlaşılır YIKANMAMASI gerektiği360 Dikey Kablosuz Süpürge ( 360 UC-1XC10 ) 

• Ben döşemeci arkadaşın dükkanında basınçlı hava tutuyordum normal süpürgemizin hepa filtresine.
    Süpürge ile emdirmek de güzel fikir.
    Peki yıkanabilir hepa filtreli modeller de mevcut piyasada.
    Tamam yıkamayalım ama bizimki öyle bir model mi?

Neredeyse her firma YIKANABİLİR yazar çizer ama bence ticari bir kelime oyunu360 Dikey Kablosuz Süpürge ( 360 UC-1XC10 ) 

• quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Mükemmel bir fiyata düşmüş ilgilenen araştıran varsa değerlendirsin 999 TL

https://www.hepsiburada.com/360-handheld-uc-1xc10-kablosuz-sarjli-vakum-supurge-p-HBV000019YBBK?magaza=Sherman

Normalde robot süpürge almayı düşünüyorum fakat 4-5 ay sonra alabilirim gibi duruyor .. eski süpürgemizde yanınca evde süpürgesiz kaldık ve mecburen bişeler bakıyorum çok esktra değil ama gündelik olarak iş görecek bir cihaz bakıyorum.. Normalde Philips FC9332/07 düşünüyordum 1000 tl civarı ama şarjlı süpürge olayı da mantıklı geldi robot almayı planladığımdan .. gündelik temizlikte normal toz torbasız bu tarz süpürge ile arasındaki performans farkı olur mu ya da daha doğrusu sizce ne kadar olur?

• elel E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bizzat evimde uzun süredir Philips Marathon Ultimate serisi kullanmaktayız bu tarz ürünler ile eve temizlikçi de çağırsanız kendiniz de temizlik yapsanız sorun yaratmaz emiş güçleri efsanedir hatta oha bırak şunu diyip emişi azalttığımda oluyor. İncelediğiniz 360 Dikey süpürge daha çok gündelik temizlik için ama dip bucak değil şarjı yetmez bu tarz temizlikler için ideal hatta o kadar rahat ki biz temizlikçi çağırmadığımız sürece Marathon u çıkarmıyoruz artık. Robot + Dikey kombini son derece iş görüyor ama dediğim gibi bir dikey süpürgeden kablolu hele hele philips gibi bir verim beklemeyin ha üzer mi dikey üzmez döner fırçasıyla emiş düşük bile olsa her tülü işi hallediyor ama bunu temizlikçiye verip evi temizletemezsiniz misal... umarım anlatabilmişimdir 😀

Teşekkürler yorum için, marathon serisi 2000 tl civarı bildiğim kadarı ile zaten onluk bir performans beklemiyorum sonuçta 700 tl ye de philips var .. site yorumlarında belirli süre sonra çekim gücünün çok düştüğü söyleniyor özellikle uygun fiyatlı ürünlerde .. önceliğim uygun bir süpürge almak kısa vade de zaten devamında ya daha iyi bir süpürge ya da robot düşünüyorum .. yoksa Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız 700 tlye alınıyor .. kararsızlık azalacağına artıyor :)

Maalesef bu süpürme işi çok karışık hak veriyorum. Robot alacaksınız ve eve temizlikçi çağırmayın kendiniz işinizi görüyorsanız şarj süresi de bana yeter tüm evi tek seferde süpürmem derseniz dikeyler çok pratik mutlaka alın ama yok bana 20 30 dk lar yetmez süpürme için derseniz kablolu bakmakta fayda var. 360 ın bataryası sadece serviste değişebiliyor yani yedek aliyim ben değişiyim bitince 2 batarya ile daha çok kullanırım diyemiyorsunuz.

Çekim gücü çok farketmez ise aslında günlük olabilir geldi sadece kafama takılan kısım bu zaten çok uzun süreli süpürme çok olmuyor ..

Dikeylerde motorlu fırça olduğu için az emişle iş halloluyor esas yükü dönen fırça hallediyor zaten geriye ufak bir emişle hazneye çekmek kalıyor içiniz rahat olsun, 360 da bunu gayet iyi yapıyor 👌

Teşekkürler .. nasip diyerek 899 tl den aldım bir tane :) ..

• 1414 TL olmuş fiyatı

dolar kurundan galiba

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.