Şimdi Ara

36 liralık hüzün mü, sevinç mi? 'Xiaomi Piston Basic Edition incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk taksidi ödedikten sonra napıyoruz hocam? geri kalanları kim ödeyecek?

Bence kablosu kopmasa güzel kulaklık ama 1 ayda parçaladım diyen çok var. Benim için bir kulaklıkta en önemlisi sağlamlıktır.
  • Ben daha çok sizden üst düzey piyasayı domine eden ürün incelemelerini bekliyorum
    bir paket sigara parasına alınan elimizde paralanacak sıra ürünlere hepimiz zaten ulaşıyoruz

• Ömrü 2 ay..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 4 yildir kullaniyorum bunu kulakda durusu cok iyi dusmuyor yani seside kotu degil cok kalitelide degil tabi ama fiyatina gore 3 4 kat daha kaliteli diyebilirim ben cok sevdim aliexpressden almistim bozulsa gene aynisini alirim begenmeyenler baya pahali kulaklar kullaniyor olsa gerek ben butcem 100 lira civari diyenler icin ilk tercih etcegim kulaklik bu

• baseus d 02 kulaklığı incelermisin

• Ben kullanıyorum baya güzel bi kulaklık. Samsung'un kutu içiriğinden çıkan kulaklıklardan daha iyi. Piston Basic Fresh olanı daha kaliteli ses veriyor yalnız.

• Bu kulaklık tan şimdiye kadar 6 kere aldım ses olarak iyi ama 4_5 ayda bozuluyor nekadar dikkat etsem de yine aynı yeri geliyo 20tl lik kulaklık 1 sene dayanıyor

• kimisi diyor çok iyi çok dayanıklı kimisi diyor 2.ayda bozuldu. kime inanacağım şimdi hangisi doğru ?
  • 2015 yılında 40 liraya Creative EP430 almıştım. İlk denemede beni hayal kırıklığına uğratmıştı.

Yoğun mid-tiz ağırlıklıydı. Daha sonra burn-in yapınca tam istediğim seviyeye geldi. Bas ve tizler dengeli. Başka konularda da bahsetmiştim yine bahsedeyim. En güzel yanı kulağınıza taktığınızda bir süre sonra kulağınızda kulaklık var mı yok mu unutuyorsunuz.

Halen kullanıyorum.
  • Evde fresh ve basic var ikisi de benzer zamanlarda alındı. Basic dediğiniz gibi mikrofon olarak çok iyi fakat fresh daha ucuz olmasına rağmen verdiği ses daha yüksek ve daha kaliteli. Kablosu güzel ama dayanıklılığı daha az. Hala bozulmadılar alalı sanırım 8 ay oldu.

edit: bu arada çok samimi bir inceleme olmuş teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 21 Kasım 2019; 17:17:47 >
  • Haylou GT1 Plus modelini de inceler misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.