Şimdi Ara

4.SENEDE ADIM ADIM DERECEYE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
13.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ailenizde düşünceliymiş hocam . Ben sadece 1 kere deneyebileceğim şansımı maalesef . O yüzden 10. Sınıfta başladım çalışmaya . İlk girişimde kazanamazsam , hayatım bitecek ; ömrüm boyunca paralı köle olarak çalışacam asgari ücretle . O yüzden Üniversite Sınavı benim için bir ölüm kalım meselesi gibi ; bulunduğum sıkıntıli durumdan çıkmak için tek şansım .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Agopunkazı kullanıcısına yanıt
    Ozaman çok iyi hazırlanın hocam tek atın sınava :)) Yapılmayacak bir şey yok Allah yardımcınız olsun, ama kazanamazsam hayatım bitecek felan demeyin şu dışarıda gördüğümüz zengin adamların, pahalı arabaları olan insanların büyük çoğunluğu okumamış adamlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaVzeR16 kullanıcısına yanıt
    Kardes sana tek tavsiyem sakın bırakma calısmayı konuları ne kadar bilirsen bil hiç bilmiyormus gibi calış.Ve moralini sakın düsürme

• labittimla kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın hocam, öyle yapıcam bu sene

• 23 Eylül :
    Bilgi Sarmal AYT matematik denemesi
    Okyanus masterden 4 test Limit
    Buhar Basıncı Kaynama noktası muhabbetine çalıştım(geçen sene takır takır çözerdim bu sene takıldığım birkaç nokta oldu)
    Biyolojide fotosentezi hallettim

• 24 Eylül :
    Kimya Palmeden maddenin halleri konusuna ait 3 test çözdüm, youtubeden buhar basıncı ve maddenin hallerine dair konu anlatımı izledim
    PDF ve Aydın Yayınlarından Fotosentezi bitirdim
    Fizikte kaldırma kuvvetinin konu anlatım kısmını büyük ölçüde bitirdim birazdan testlere geçeceğim
    Kaldırma kuvvetinden 3 test çözdüm(345)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaVzeR16 -- 25 Eylül 2019; 0:15:42 >
    Hocam netlerini de yaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Agopunkazı kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam

• 25 Eylül :
    Okyanus Master AYT Matematikten Limit kısmı tamamen bitti
    345 TYT Fizikten Kaldırma Kuvveti bitti
    Biyolojide Nükleik Asitler, Protein sentezi ve Gen Mühendisliği konularının konu kısmı bitti gibi bir şey detay yerleri not alıcam sonrasında soru çözümü yaparım, sorular bugüne sığmayabilir.
    .
    .
    .

• 26 Eylül:
    Nükleik Asitler ve Protein sentezi testleri Başarı Teknik Yayınlarından bitti. Yaklaşık 9 test felan vardı sanırım. Birazdan dershaneye geçicem, dershanede gen mühendisliği ve biyoteknoloji kısmını halledicem inşaAllah.
    .
    .
    .

Gen mühendisliği, klonlama, kök hücre cart curt bitti
    .
    .

• türkceyi nasıl halletiniz hocam, sizinle 1-2 ay once konusmustuk sanırım dersane düşünmüyorum demiştiniz hangisine gidiyorsunuz
  • 2017den kalma Onur soğuk hocanın dil bilgisi kitabı var birde çağrışım yayınlarının konu anlatım fasikülü var hocam. Bu ikisinden konuyu okudum sonrasında 345 Türkçe soru bankasından çözdüm. Çağrışım yayınlarını çok beğendim çok iyi kavrattı dil bilgisini. Çözüm dershanesine yazıldım geçen senede oraya gidiyordum.

11de ben de ordayım fizikçi özgür kimyacı ekrem hoca falan hala orda mı
  • Hangi şehirde hocam o hocalar :D

• Türkçe cümlede anlam bitti. Bugünlük yeter bu kadar :))
    AYT FİZİK İÇİN SORU BANKASI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM. (Yayın denizi TEK, Palme, Nihat Bilgin hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaVzeR16 -- 26 Eylül 2019; 22:19:36 >
    bursa
  • Taşındım hocam Bursadan

• gerçekten takdire şayan bir insansın başarılar umarım hedefine ulaşırsın
    Hiç sıkıntı etme 6. girişte tıp kazanan arkadaşlarim vardı hepsi şu an uzman doktor muhabbetlerimi devam ediyor.
    Ben mi? İlk girişte 29k ile 17 yaşında üniversite başladım 21 'de bitti aynı yıl öğretmen oldum.İlk girişte hepsinden iyi yapmıştım ama sonuç onlar daha avantajlıdır şu an .Asla pes etmeyin hedef tıp ise buna değer..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.