Şimdi Ara

353. DÖNEM TEKİRDAĞ ÇORLU-FİKİR VE GÖRÜŞLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
42.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah hocam.tesekkur ederim takafa takilan konu merkez karargah oldugu icin telefon sokmak sikinti olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyin_sengul19 H kullanıcısına yanıt
    Gider gitmez belki sıkıntı olur ama daha sonradan rahatlıkla sokarsınız..
  • Cok tesekkur ederim hocam verdiginiz bilgiler icin.

• hocam bide bana yardımcı ol benim usta birlik çorlu merkez komutanlığı olarak geçiyor burası tam olarak nerede ne yapar bunlaR :)
  • umitsizask U kullanıcısına yanıt
    çorlu merkezde sizin yer belediye ile otogar arasında , giden arkadaşım olmuştu gayet iyi bir yer.En güzelide insan göreceksiniz hergün :)
  • ne iş yapıyorlar.. rütbelilerin çok oldugu bir yer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitsizask

ne iş yapıyorlar.. rütbelilerin çok oldugu bir yer mi?

Devrem senin 2. Celb mi araliktami gidiyorsun galiba ayni yer bizim corluya cikamlarin cogu tankci filan ama benim sadece 5 İNCİ KOR.K.LIĞI KH. / TEKİRDAĞ ÇORLU yaziyor burasi merkez karagah sanirim senindemi boyle.

• umitsizask U kullanıcısına yanıt
    Rütbeliler çok değil küçük bir yer,ne iş yapıyorlar bilemiyorum.Artık mesleğiniz ne işe ona yakın birşey verirler belki.
  • evet devrem aralık celbindeyim.. bende sadece merkez komutaNLık çorlu yazıyor.. senin acemilik neresi? sagolasın serkan tesekkur ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitsizask

evet devrem aralık celbindeyim.. bende sadece merkez komutaNLık çorlu yazıyor.. senin acemilik neresi? sagolasın serkan tesekkur ettim :)

5 İNCİ KOR.K.LIĞI KH. / TEKİRDAĞ ÇORLU
    mu yaziyor tam.olarak.

• 5 İNCİ KOR.KH.DES.GR. LOJ.DES.K.LIОI / TEKİRDAО ÇORLU / TEKİRDAО

Geçmişte burada askerlik yapmış ve fikir verecek birileri var mı?
  • merhaba arkadaslar hepiniz corluda yaptiniz askerliginizi simdi sira bende :) acemi birliğim samsun esas birligim çorlu. Tavsiyeleriniz nedir bana yardimci olurmusunuz ?

5 İNCİ KOR.KH.DES.GR. LOJ.DES.K.LIĞI / TEKİRDAĞ Çorlu

Yardimci olabilir misiniz tavsiyeleriniz nedir ? Acemi birligimde sinıfım BAKIM görünüyor.

• Usta birligim buraya çıktı dostlar,
    5 İNCİ KOR. 105 İNCİ TOP.A. 227 MM.LİK ÇNRA BRL. / TEKİRDAĞ ÇORLU / TEKİRDAĞ
    kısa dönem şubat celbi.

Nasıl bi yer, tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Kimse cevap vermemiş ama benim de

5 İNCİ KOR.K.LIĞI KH. EGTM ve MHF BL. / TEKİRDAĞ ÇORLU

Çıktı bilenler yardımcı olabilir mi hiç bilgi yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: boras06

corlu 5. kolorduda askerlık yapacak arkadaslar genel olarak yeriniz güzel.Gerçi en güzel askerlik dahi cok zor da olsa yine şartlar olabileceğinin en iyisi.5. Kolordu komutanı orda oldugu ıcın genel olarak iş ve eylemlerde disiplin onemlidir.komutanlar keyfi davranamaz kolorduya gider diye yusuf yusuf durumundalardır hepsi.Boluk komutanı yuzbasının korgeneral kosu yaparken önden gidip çöp topladıgı dahi oluyodur.o yuzden kotu muamele kesinlkle olmaz.etrafta komutan doludur elını atsanız tegmen yarbay albay.ama yuzbasıdan üsttekiler etliye sutluye karısmaz cok daha rahatlardır.5,kolordu nun oldugu kısla merkezdedir buyuktur.heryere yakındır hastane termınal vb.dus olayları rahattır daima sıcak su vardır sbah aksam.yemekler askerler yapar.boluklere gelırsek bakım hizmet bolukleri pek ıyı degıldır karargah iyidir.revir,yada kolordu bınasında cogu gorev yapar askerlerin.ben muhafızdım.genel olarak muhafızda rhattır ama nobettir işimiz gunduz 6 gce 2 saat toplam 8 saat nobet vardır.o yuzden atik olun görev kapın hele hele gece personelı olabiliyosanız olun rahattır.Merkez kantini falan vardır her turlu ıhtıyac malzemeniz cok ucuza bulursunuz komutanlarda ordan alısveris yapar.Yani genel olarak ılk zamanlar zorlansanızda sonradan oralara alısır kurdu olursunuz.Ayrıca acemiden sonra usta bırlıkleri cennet gibi gelir insana...

Şurası hakkında bulabildiğim tek bilgiyi sen vermişsin hocam yüreğime su serptin allah razı olsun. muhafiz olacagim bende inşallah öyle sürekli nöbet denk gelmez ya

• okçu kullanıcısına yanıt
    Sizin nasıl geçti hocam.

Usta birliği : 5.kor.kh.des. emn.mhf olarak giden varmı 370kd/2grup olarak.

Yakın zamanda yapmış olup tecrübelerini aktaracak olan varsa çok iyi olur dmden veya buradan farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan932 -- 22 Şubat 2018; 15:51:26 >
  • Esas: 5. Kor. Gıda kont mfz k. Lığı/ tekirdağ çorlu

Kısa dönem. Eylül 10

Bilgisi olan?

• SON GÜNCEL TARİH İTİBARİYLE KİMLER DÜŞTÜ BURAYA ?

5 İNCİ KOR.KH.DES.GR.LOJ.DES.K.LIĞI SHR.HİZ.BL. / TEKİRDAĞ ÇORLU / TEKİRDAĞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

büyük ihtimal sizinle görüsürüz gitmeden isimlerinizi yazında :)

@exorst senle baya yakın olabiliriz
    5 inci kolordu kor kh des gr kh ve kh bl hakkında bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerms

Benimde corlu devrem:)
    5'inci kor.kh.des.gr.kh. ve kh.bl. / tekirdağ çorlu / tekirdağ hakkında bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.