Şimdi Ara

352. DÖNEM ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
9.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LoftHeR

quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

alaşehiri değişecek varmıdır ya. 1 saat eve:)

ankaradan alaşehire günde 1 kez 22:30da otobüs var(alaşehir sarıkız turizm)
    izmir tarafından zaten rahat gelinir. sakın olaki manisa ilinden geçeyim demeyin marmara tarafından değilseniz:D:D

valla manisa merkez den bisürü kişi istanbul eyüp çıkmış, onlardan birisi benimle değişirsen ben de bunu seninle değişirim kardeşim :P

ahahha çakala bak:)

bu arada iç anadoludan gelenler izmir-ankara yolunda salihlide inerek 40 dakikada alaşehire ulaşabilirler.
    akdenizden gelenler de denizli üzerinden direk alaşehire gelirler...

• Merhaba arkadaşlar ben yeni buldum konuyu.

Benim acemilikte usta birlikte alaşehir'de. İnternette araştırıyorum genel olarak iyi diyorlar.
    İkamet Ankara Alaşehir'e direkt otobüs vardır sanırım...

http://www.youtube.com/watch?v=tbZBorsIUvI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutanay -- 27 Temmuz 2013; 3:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutanay

Merhaba arkadaşlar ben yeni buldum konuyu.

Benim acemilikte usta birlikte alaşehir'de. İnternette araştırıyorum genel olarak iyi diyorlar.
    İkamet Ankara Alaşehir'e direkt otobüs vardır sanırım...

http://www.youtube.com/watch?v=tbZBorsIUvI

ankaradan günde 1 kez var otobüs. 22:30da kalkar alaşehir sarıkız turizm
  • KOGUSS KALK

hazirmiyiz tertiplerim??
  • beyler KH. VE KH.TK nedemek bilen varmi?
  • Beyler normalde kisa donemler cift sayiyla bitmiyor bu sene bir degisiklik mi oldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyal

Beyler normalde kisa donemler cift sayiyla bitmiyor bu sene bir degisiklik mi oldu ?

sağlıkçılar falan ayrı gidiyordu onlar çift biz tektik şimdiye kadar. Bu dönem herkesi beraber almaya başladılar son gidenler 351 olduğundan birer birer artacak artık
  • Sülüsü alan varmı kaç gün bize yol veriyolar?
  • Selam Devrelerim. Nette baktım ki devrelerim burda bende üye oldum. benim de acemilik ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR
    ustalık 11'İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL./DENİZLİ MERKEZ

bu arada silüsümü aldım.72 lira yolluk verdiler:) . teslim tarihi 14 ağustos
  • quote:

Orijinalden alıntı: andore

Sülüsü alan varmı kaç gün bize yol veriyolar?

Ben pazartesi aldım agustos 14 son gün
  • Bende bu gün aldım 72 lira yol verdiler 14 ağustos 2013 saat 5 e kadar teslim olmam gerektiğini söyledi memur daha erken teslim olmayı düşünen varmı 13 gibi mesela ? yada 12 sinde ?
  • Bana 64.75 lira verdiler :))
  • selamün aleyküm kısa dönem devreler benim acemi ve usta birliği aynı yer: ULŞ., PER. OKL. VE EĞT. MRK. EĞT. A. KH. VE KH. TK. / MANİSA ALAŞEHİR

ben 13 ağustos gece 11 e bilet aldım sarıkız turizmden. Sabah yetişir biraz gezer öyle teslim olurum diyorum. Bişey soracam cep telefonu sokabilir miyiz ilk girişte. benim tek derdim telefon başka bişey değil.
  • mardecity kullanıcısına yanıt
    Bende ilk manisa merkeze gitmeyi planladım orada biraz zaman geçirir saat 3 gibi alaşehire geçip teslim olurum diye düşünüyorum.
    İçeriye telefon sokmanın kolay yada zor olmasından ziyade içerde sıkıntı yaşayabilmeni düşün bence önce bir ortamı gör ordaki askerler seni kıllığına şikayet te edebiliriler. İstersen daha sonra göndertirsin telefonunu yinede sana kalmış
  • Cümleten selamlar beyler, acemilik Manisa Alaşehir, usta birliği Edremit olan var mı içinizde ?
  • andore kullanıcısına yanıt
    haklısın aslında. 1 ay idare edecem artık usta birliğim de orası olduğu için sonradan sokmak kolay olur diye düşünüyorum. çünkü giden arkadaşlar hep acemilikte zor sokarsın ama usta birliğinde telefonu rahat sokarsın dediler. bakalım hayırlıs artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mardecity

selamün aleyküm kısa dönem devreler benim acemi ve usta birliği aynı yer: ULŞ., PER. OKL. VE EĞT. MRK. EĞT. A. KH. VE KH. TK. / MANİSA ALAŞEHİR

ben 13 ağustos gece 11 e bilet aldım sarıkız turizmden. Sabah yetişir biraz gezer öyle teslim olurum diyorum. Bişey soracam cep telefonu sokabilir miyiz ilk girişte. benim tek derdim telefon başka bişey değil.

Merhaba Beyler,

Görmemişim ben de başlığı bayadır forumda takılıyordum asker başlığında ama.

Ben de Alaşehirdeyim acemilikte sonrasında İstanbul'a gideceğim Hasdal'a

mardecity ben de sarıkızdan aldım gece 11e bilet Ankaradan gideceğim direkt alaşehire senin de Ankara mıdır acaba? 10 numaralı koltuğu ayırdılardı bana :)

birliğe teslim olma öncesi varsa bir organizasyon ben de dahil olmak isterim açıkçası

• askerozan A kullanıcısına yanıt
    ben istanbuldan gidiyorum askerozan. Bir organizasyon yok gibi şimdilik . Gidip teslim olacağız artık.
  • Ben de askerliğimi sizlerle beraber geçireceğim. Gideceğimiz yer hakkında bilgisi olan var mı?
    En azından nasıl bir ortamdır. Ulaştırmacı olarak bizleri neler bekliyor gibi
  • Ben de yeni gördüm konuyu arkadaşlar. Manisa'da acemilik oradan da 1.Mot. P. Tug. K. YRD.lığı 1.Mot. P.Tb. 2. Mot P. Bl. / Sakarya Adapazarı

Alaşehirde askerlik nasıl bir şey? Acemilikte orda yapıyoruz? Neler götürüyorsunuz? hiç bir fikrim yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.