Şimdi Ara

352. dönem Erzincan yolcusu arkadaşlar bu başlıkta toplanalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bana 15inde dedi askerlik şubesi istersen ekle ozer_tnc@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: zrtnc

bana 15inde dedi askerlik şubesi istersen ekle ozer_tnc@hotmail.com

Face adresin varsa daha iyi olur hocam birbirimizin yüzünü görmüş oluruz.Ben de ankaradan geleceğim ayın 14 dü dediler inş orada buluruz birbirmizi
  • Arkadas,

Erzincan'a gidecek kisi sayisi ne kadar az. Bu ne sanstir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: such a good idea

Bilgi için çok teşekkürler dostum. 53. Bakım Mrk. Komutanlığı'nda 59. Topçu'dakine benzer hiç imkan yok mu peki? İnternet, TV, zaman geçirebilecek şeyler vs. Yoksa eğer biz 59. Topçu'nun içine giremiyor muyuz? Çok mu uzaklar?

Maalesef yok sadece gazinoda bulunan lcd tv var. Giriş yapamazsın (görevli gittiğin durumlar hariç). Yakınlar ama etraf demir çitlerle çevrili her birliğin sınırında olduğu gibi. Senin gideceğin birlik çok ufak bakım merkezi olduğu için fabrika var sivil işçi ve memurda çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gündüz06

quote:

Orijinalden alıntı: Mahsun Süpertitiz

quote:

Bu arada 53. Bakım Merkezi Komutanlığı da 59. Topçu Eğitim Tugayı'nın yanındaymış. Usta birliğine oraya geleceğim. Beni de unutmayın. Siz önce gidip bir havasını soluyun. Ben gelince kardeşinize yardım edersiniz.

349. dönem kd olarak akerliğimi 53. bkm. mrk. k.lığında yaptım. İstanbuldan gidiyorsun, küçük bir şehir dört tarafı dağlarla çevrili sıkılacaksın ama arkadaş ortamın iyi olduktan sonra zaman çabuk geçer. Moralin fazla bozulmasın. İyi yanları; komutanlar iyidir, bölük kalabalık değil ben terhis olduğumda bölük 75 kişiydi, eğitim-spor yok, sadece nöbeti fazla tutarsın.

Topçu tugayına gidecek olan arkadaşlar, sizin için birkaç bilgi vereyim. İmkan ve olanaklar 53. bakıma göre daha fazla internet kafe-playstation ve oyunmakinaları bulunuyor. yanınızda bozuk para götürün çay, kahve ve soğuk içecek makinaları var. Kötü yanları; eğitimi ağırdır, sporu çoktur.

Hocam topçu tugayı için dediklerinde emin misin ? Orası içinde spor, eğitim yok denecek kadar az diyorlardı.Şimdi sende böyle diyince kafam karıştı.

Hocam sana kim söyledi bilmiyorum ama benim yazdıklarım gözümle gördüklerim 200 mt atışlarının oradan topçu tugayına teçhizatlı ve teçhizatsız koşu( 3 km'dir), silahlı silahsız eğitim. Topçu tugayı kadar imkanımız yoktu ama bu eğitim ve sporu yapmadığımı için daha şanslıydık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gündüz06

quote:

quote:

Bu arada 53. Bakım Merkezi Komutanlığı da 59. Topçu Eğitim Tugayı'nın yanındaymış. Usta birliğine oraya geleceğim. Beni de unutmayın. Siz önce gidip bir havasını soluyun. Ben gelince kardeşinize yardım edersiniz.

349. dönem kd olarak akerliğimi 53. bkm. mrk. k.lığında yaptım. İstanbuldan gidiyorsun, küçük bir şehir dört tarafı dağlarla çevrili sıkılacaksın ama arkadaş ortamın iyi olduktan sonra zaman çabuk geçer. Moralin fazla bozulmasın. İyi yanları; komutanlar iyidir, bölük kalabalık değil ben terhis olduğumda bölük 75 kişiydi, eğitim-spor yok, sadece nöbeti fazla tutarsın.

Topçu tugayına gidecek olan arkadaşlar, sizin için birkaç bilgi vereyim. İmkan ve olanaklar 53. bakıma göre daha fazla internet kafe-playstation ve oyunmakinaları bulunuyor. yanınızda bozuk para götürün çay, kahve ve soğuk içecek makinaları var. Kötü yanları; eğitimi ağırdır, sporu çoktur.

Hocam topçu tugayı için dediklerinde emin misin ? Orası içinde spor, eğitim yok denecek kadar az diyorlardı.Şimdi sende böyle diyince kafam karıştı.

Hocam sana kim söyledi bilmiyorum ama benim yazdıklarım gözümle gördüklerim 200 mt atışlarının oradan topçu tugayına teçhizatlı ve teçhizatsız koşu( 3 km'dir), silahlı silahsız eğitim. Topçu tugayı kadar imkanımız yoktu ama bu eğitim ve sporu yapmadığımı için daha şanslıydık.

İnternetten okuduklarım doğrultusunda söylemiştim.Yahu bide topçusunuz rahat edersiniz diyorlardu böyle rahatlık mı olur

• 59'UNCU TOP.EĞT.TUG.K.LIĞI/ERZİNCAN
    MERKEZ
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.