Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Askerliğin ilk yarısını bitirmişsiniz. Artık yokuşun zirvesinden aşağı doğru ineceksiniz. Bundan sonra hep umut dolu olacaksınız. Çünkü bitiş noktasını artık görüyorsunuz. Kendinizi gitmeye hazırlayacaksınız. Hatta şimdiden uçak biletini alan bile vardır.

Hepinize hayırlı tezkereler.
  • Vay arkadaş hafta sonu evlilik yıldönümüm var dedim en erken 3 hafta sonra evciye çıkabilirsin dedi ben böyle bölük komutanının ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 74
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdivanlı

Oyle iste kardesim rahat oldugumuz zamanlarda oluyor da hudutta askerlik zor hep goz onundesiniz en az haftada 1 gun rutbeli gelir daha onceden albay ogle yemegine gelmisti gelisu sadece yemek ama hazirliginin denetlemeden farki yok gece kalk her yeri temizle tamam biz temizliyoruz ama yapanlara Allah kolaylik versin gazino kirlenmesin diye kahvaltiyi ekmek arasi seklinde ayazin altinda yaptik bir kac sefer:/ neyse sabir yinede sukur atarsa 74 bir de şöyle bir iyi tarafida var daha atış yapmadik ve silahimiz yok dogal olarakta hic nobet tutmadik daha

Allah kolaylık versin kardesim valla bitse de gitsek cok sıkıldım artik 75

• atarsa 78 falan, oyle boyle geçiyor gunler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atarsa 73 inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: scofield3

iyiki asteğmen olarak yapıp bitirmişim askerliğimi. yok atarsaymış yok batarsaymış bu muhabbetlere hiç girmediğim,etrafımda da gördüğümde gülüp geçebildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.askerlik yapıyorsunuz.bir de okumuş görmü insanlarsınız çocuklaşmayın bence.bu şafak muhabbetleri,devrecilik,tertip vs muhabbetleri yüzünden kavga eden insanlar gördüm.bari siz yapmayın

Aynen, keşke uzun dönem yani asteğmen olarak yapsaydım diyorum şu an. Oysaki asteğmen çıkmasın diye sadece kısa dönemlige evet demiştim. Siz siz olun asteğ. olarak yapmaya bakın derim. 20 yaşındaki çocuklarla uğraşmak zorunda kalmazsiniz.

• quote:

Atarsa 73 inşallah

Aynen, atarsa 73. Şu kasım bitip aralık gelseydi de biraz rahat ederdik.

• 20 yasındaki cocuklarla ugrasmak sıkıntı gercekten. Laftan anlamazlar, iş buyururlar, iş yapınca bunlara iş yaptırıyorum havasına girerler, kendi aralarında inanılmaz düsük bel altı muhabbetler, el kol hareketleri. Ne isim var bu çocukların arasında hala anlamış degilim. Daha yazacak şey çok da sabrediyorum.

• Hepsine gulup geciyorum ben nasil olsa takarimiz var bizim

• 75 de battı

• quote:

Atarsa 73 inşallah

nasıl 73 kaldığını açıklar misin kardeş şafak çift mi atıyor sizde :)

• nöbet konusunda biz de sıkıntı çekiyoruz. yeniler geldikçe mutlu olacağız:)

şafak 75 bu arada. ankara'dan selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: direnay

Hareket merkezi ne oluyo?

Evraklar telsizler telefonlar albay yarbay yardiriyoruz

• Beyler keyifler nasıl , 2 haftaya yeni poşet kardeşlerimizde gelecek , koğuşta muhabbet edecek adam olacak , en çok ona seviniyorum valla...
    Bu arada şafak 74 , bitecek inşallah
  • Sohbetin dahi bi seviyesi, nezaketi var veya olmalı. Nezih bir sohbet olmadı mi sohbet edesi gelmiyor insanın. Şu yeni kısa dönem arkadaşlar geldiğin de en azından ara sıra seviyeli nezih ve nezaketli sohbetlerde de bulunuruz diye ümit ediyorum. Yoksa öteki türlü henüz ergenlik döneminden yeni çıkmış kiminin sakalı dahi çıkmamış 20 yaşındaki çocukların cinsel obje, ergen ağzı, seviyesiz el kol hareketleri ile yapılan iletişim ve sohbete bir mesafe koymuş oluruz. Üniversite mezunu olup eğitimci mühendis vb sıfatlara sahip olmamızdan ötürü bu çocuklara elimizden geldiğince hayata, yaşama, iletişime, hijyenliğe, ahlak ve görgü kurallarına dair kalıcı izli davranış kazandırma vasfimiz olmasından ötürü biraz daha hassas davranıyor, bu yükü bizimle paylaşacak üniversite mezunu arkadaşları iki hafta sonrası için sabır ve tahammül ile bekliyoruz.

• 100'den sonra yardıra yardıra gidiyoruz. Eğirdir'den selam olsun herkese...

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Beyler keyifler nasıl , 2 haftaya yeni poşet kardeşlerimizde gelecek , koğuşta muhabbet edecek adam olacak , en çok ona seviniyorum valla...
    Bu arada şafak 74 , bitecek inşallah

birliginde kac kisa donemsiniz

• 8 KD geldiğimiz bölüğe 12 KD geliyormuş, gözlerimiz yollarda nöbet de bi yere kadar
  • arkadaşım 6 kasımda afyon jandarma il komutanlığına teslım oldu on gundur aramıyor haberımız yok bu gayet normal mı orda olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.