Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERT1988

DEDELER YARDIMCI OLUN ACEMİ VE USTA BİRLİĞİM İSKENDERUN DENİZCİ KISA DÖNEM GÖRÜNÜYOR AMA HERKES DİYORKİ USTA BİRLİĞİN ORASI YAZILSADA ACEMİDEN SONRA DAĞITIM OLUR BAŞKA YERLERE GİDERSİNİZ DİYORLAR BU NE İŞ YAV EĞER DAĞITILACAKSAK NİYE ORAYA YAZIYORSUNUZ ANLAMADIM

S.a hocam aynı yerdeyiz sınıfın nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elraen

Son yırtınışım, NİĞDE BOR'a çıkan yok mu ??

benim Niğde Bor kardeşim.. haberleşelim mutlaka , aynı yere gidiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeoben

quote:

Orijinalden alıntı: PrmthS

quote:

Orijinalden alıntı: lanarth

Arkadaslar ben listeyi yeniledim maşallahımız var onu gordum :)
    Orijinalden alıntı: secher

Belli oldu benim de. Hayırlı olsun.

ANKARA MAMAK MEBS OKULU LİSTELİYORUM

ATLADIKLARIM EKLERSE SEVİNİRİM.

1) MOKO_COKE
    2) DONANIMMÜDAVİM
    3)PİKAME
    4)ERDEM
    5) OZEFE
    6)SERDAR AKYOL
    7)THEBLACKTT
    8) tappo22
    9)eedeplasman
    10)foztas
    11)sonofbacchus
    12)teias8
    13)secher
    14)lanarth
    15)translate2011
    16)n0sferatu
    17)gsk_1905
    18)inler
    19)sinnan
    20)01grg01
    21)Executioner
    22)malkoc_torunu
    23)exclusive13
    23)aliozdas
    24)MahirMert07
    25)feciratayol
    26)ekiiinnn
    27)bonosi
    28)aneursym
    29)captainengin
    30)sefo27
    31)aciz23
    32)UNFORGIVEN54
    33)edipdincer
    34)gaashnak
    35)hayalet cevher

Ben de varım :)

Beyler bende ankara/mamak benide ekleyin:)

benimike ankara mamak beyler :)

• hocam seni biliorum :D 352.dönem usta birliği neresi diye sormuştum biliyorsun diye
  • Deathicious kullanıcısına yanıt
    dostum Allah yar ve yardımcimiz olur insallah. @Deathicious
  • quote:

Orijinalden alıntı: punisher-26

Evet Beyler, Manisa+Gelibolu yolcusu kalmasın 7 kişimiyiz var mı başka geliboluya gidecek?
    @medium36 @bladerunnerr @terlanyiyenni @XaQue @Frank Lapidus @spartacus39

Tertıpler ayıp oluyo sabahdan berı sızı arıyorum 8 kısıyız

• Arkadaslar kisa donem icin sulusu en son ne zaman alabiliyoruz... Yarin gidemeyecegim... Son gun ne zaman..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

EGE ORDUSU İS.SVŞ.TB. KIŞLA HİZ.TK./İZMİR URLA hakkında bilgisi olan . internette hiç birşey bulamadım burayla ilgili ...

urlada yaşadığım için söylüyorum kafan rahat olsun tertemiz bir yerdir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: astraj

quote:

DEDELER YARDIMCI OLUN ACEMİ VE USTA BİRLİĞİM İSKENDERUN DENİZCİ KISA DÖNEM GÖRÜNÜYOR AMA HERKES DİYORKİ USTA BİRLİĞİN ORASI YAZILSADA ACEMİDEN SONRA DAĞITIM OLUR BAŞKA YERLERE GİDERSİNİZ DİYORLAR BU NE İŞ YAV EĞER DAĞITILACAKSAK NİYE ORAYA YAZIYORSUNUZ ANLAMADIM

bende ordayım ustada orda öle seymi olur usta orası cıkmış nereye dağıtıyolar.Öyle yapan arkadaşım var benim.Sınıf muhafız benim bu arada
    Bende bişey sorcam sevk 12-15 ağustos ya hangi tarihte başlamamızın bi önemi varmı 12sinde başlasak ne değişir 15inde başlasak nolur.
    Yada hangisinde başlarsak başlayalım 12sinde asker sayılıyozmu ona göre temmuz maaşını tam aldım geri ödeme neye göre yapılcak?

• Acemi birlik: MEBS Ankara Mamak
    Usta birlik: Osmaniye Toprakkale
    Celp: Agustos 2013
    Sinif: Bakim

Ayni yere dusen tertiplerim mesajini esirgemesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Totemm

quote:

quote:

bende ordayım ustada orda öle seymi olur usta orası cıkmış nereye dağıtıyolar.Öyle yapan arkadaşım var benim.Sınıf muhafız benim bu arada
    Bende bişey sorcam sevk 12-15 ağustos ya hangi tarihte başlamamızın bi önemi varmı 12sinde başlasak ne değişir 15inde başlasak nolur.
    Yada hangisinde başlarsak başlayalım 12sinde asker sayılıyozmu ona göre temmuz maaşını tam aldım geri ödeme neye göre yapılcak?

sanırım sende öğretmensin. valla bence hangi gün gidersek o zaman asker sayılıyoruz bende maaşı tam aldım ama eğer 12 ağustosta asker sayılıyorsak 3 günlük geri ödeme yaparız oda pek bişey tutmaz diye düşünüyorum. bu arada nerelisin

• itwo kullanıcısına yanıt
    benim de hatay serinyol jandarma
    usta ise mardin il jandarma.
    gitmeden tanışalım isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

quote:

Orijinalden alıntı: İAASKTP_87

quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

nereye cıktın

Ankara devrem tankci oldum :))) etimesgut

usta birliği

orasıda aynı devrem
  • Eğitim Birliği
    MEBS OKL. VE EОT.MRK.K.LIОI KH./ANKARA MAMAK
    Celp Grubu
    1
    Esas Birliği
    K.K.LOJ.K.LIОI MÜHT.K.LIОI 2'NCİ MÜHT.BLG.K.LIОI 26'NCI MÜHT.BL.K.LIОI/MERSİN MERKEZ

MEBS MAMAK çıkan Antalyalı var mı aramızda birlikte gidelim
  • Mó®TA£ kullanıcısına yanıt
    aynı yerlere çıkmışız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Totemm

quote:

quote:

sanırım sende öğretmensin. valla bence hangi gün gidersek o zaman asker sayılıyoruz bende maaşı tam aldım ama eğer 12 ağustosta asker sayılıyorsak 3 günlük geri ödeme yaparız oda pek bişey tutmaz diye düşünüyorum. bu arada nerelisin

Evet bende öğretmenim ben ödemicem o parayı gelince faiziyle öderim 3günlük para nolur.
    Agalar herkes liste yapıyo benim gördüğüm kadarıyla iskenderuna en az 20 kişi var bizde bi liste yapsak ya varmı araştırmasına bilgisayarına güvenen
    İskenderun Denız uyuma!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathicious

Allah razı olsun, bütün şehirler görünüyor, herkese hayırlı teskereler, askerlikler diliyorum.
    Ancak Hakkari görünce dumur oldum, ailecek üzüldük Ankara'dan gidecek bir evlat olarak.
    Gördüğüm kadarıyla 3. Bölge içerisinde çok nadir arkadaşlarımız var, Ağrı, Van, Şırnak, Hakkari gibi illerde; ne kadar az olursak, o kadar çok kardeşimiz rahat etmiş olur diye düşünüyorum :))

Hiç üzüLme, moralini bozma, inşallah Allah'ın izniyle çok rahat yapar gelirsin, bende zamanında BingöL'de yaptım 325, bingöL 'ü görünce ben hariç herkes seninde dediğin gibi üzülmüştü ben milleti teselli ediyordum.. Ankara-BingöL arası geçti gitti askerlik hayırlısıyla.. Ve çok güzeLdi doğuda askerlik yapmak...

• kahramanmaraş tan acemi birliği MEBS ANKARA MAMAK varmı arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

2'NCİ KR.HVCL.A. HİZ.DES.TB. HİZMET BL./MALATYA MERKEZ arkadaşlar buraya düşen yok mu ya ben boku yedim çavuş yaparlar lan beni burda

Karahavacilik alayi merkezde carsiya 10-15 dk uzaklikta , hemen yaninda askeri lojmanlar var ve kisa donemlerin cogu zaten cavus oluyor. Birde mor kamiflaj giyiyorlar.

saolasın sen malatyalısın umarım güzel geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: habali

valla 1 tane var kardesim @Vektör26 sanırım da o da kayboldu cok canı sıkkınmış benim gibi!!!

Anladım kardeşim, sıkmayın canınızı ya, şimdi bana diyebilirsin senin tuzun kuru diye ama devrem yanınızdayız herzaman, dertleşir sohbet ederiz. Hayırlısıyla kazasız belasız gidip gelelim hepimiz inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.