Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scofield3

quote:

Orijinalden alıntı: DeathLess_55

tüm şartlara rağmen uzunda ısrarcılardan biri de benim :) maaşından falan değil gerçekten..ben disipliner bi adamım evde utanmasam kendi bulaşığımı da yıkarım pijama takımımım katlayışı koyma şekli falan bellidir komedi değil gerçek :) belki vardır böyle aramızda da söylemeyen olabilir
    astek olunca komutani bi hava ile zorlanmam diye düşünüyorum tabi şimdi böyle konuşmak kolay
    fen-edb. çıkışlı olmaktan daha zoru herhalde tıptır

kardeş komutanlık bambaşka olaydır.disiplinli olmaya verdiğin örnekler üzerinden değerlendirirsek askerliği,bunlarla hiçbir alakasının olmadığını asker olunca göreceksin zaten.sadece disiplinle bitmiyor.disiplin dışarıdan görünen kısmı sadece.ben de asteğmenliğin iyi birşey olabileceğini düşünmüştüm.bana kısa dönem askerim sinir krizleri geçireceksiniz demişti.artık bunu yaşamaya da başladım.

ben komutanım asteğmenim havalarına bürünürsünüz ama kıt'a da o havayı söndürürler.işlerine geldiğinde komutan işlerine gelmediğinde er gibisinizdir komutanların gözünde.asteğmenin değeri yoktur.size saygı gösterecek adamlar genelde erler olur zaten.tabi onlar da iyiyse.

aslında sözünü geçirebilmektir önemli olan ,ki bu da dediğin gibi erlere geçer sadece..komutanın gözünde sen de gelip geçici bi askersin sonuçta ha kd ha astek haklısın
    gittiğin yere,ortama,komutanına,havasına,suyuna varana kadar etkili bunların hepsi tabi..geçen 349dan gelen astek arkadaşım da tam tersiydi kimseyi iplediyoduk diyodu komutana komutan ama belli bi ağırlık oluyodu diyodu yani..bakalım hayırlısı

• en erken ben gidicem askerlik subesine sanirim 3ünde mesai saati baslar baslamaz orda olucam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkikarahan

en erken ben gidicem askerlik subesine sanirim 3ünde mesai saati baslar baslamaz orda olucam:)

ilk bilgiler senden o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

en erken ben gidicem askerlik subesine sanirim 3ünde mesai saati baslar baslamaz orda olucam:)

Pusuda mı bekliyoruz @353dönem
  • quote:

Orijinalden alıntı: seracani

quote:

quote:

ağustos ta gitmek ona baglı olacak mış gibi geliyor bana öyle bir his var içimde. önce ağustosu halledip sonra eylül e baslayacaklarmış gibi sanki.

• quote:

Şubeyi söyle sana arkamdakı yeri rezerve edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Another Man -- 21 Mayıs 2013; 9:31:25 >
  • 1 hazıran cumartesi açıkmıki şubeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: seracani

quote:

quote:

aynen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Another Man

quote:

Şubeyi söyle sana arkamdakı yeri rezerve edeyim

liseli detected.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

1 hazıran cumartesi açıkmıki şubeler

belki acilir :)

• bende haziranın ilk haftsı izinli olucam 03.06.2013 giderim bende şubeye aradan çıksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jason_st34

bende haziranın ilk haftsı izinli olucam 03.06.2013 giderim bende şubeye aradan çıksın :)

• arkadaşlar bu yaz çok sıcak olacak inş ağustos da bayılmayız sıcaktan..o postallarla o sıcaklar çekilecek gibi durmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

arkadaşlar bu yaz çok sıcak olacak inş ağustos da bayılmayız sıcaktan..o postallarla o sıcaklar çekilecek gibi durmuyor

Pek eğitim olmaz diye duyduk hep, sıcaklarda be soğuklarda..Yatarız söğüt altında
  • Ağustosda gidecek arkadaşlar kötü düşünmeyin :)

çok güzel geçeçecek askerlimiz.iyi düşünelim iyi olsun :)
  • arkadaşlar forumda yeniyim,bir sorum var bilgisiolan arkadaşlardan yardım bekliyorum. sorum şu; stajyer öğretmenim askerliğimi MEB 1 yıl erteledi erteleme bitim tarihim 12.09.2013.muhtemel sevk tarihim 30.11.2013.celp dönemleri değişmeden evvel celbim aralıktı ama şimdi kasım celbi var ve askerlik durum belgemde 30 kasıma kadar askerlikle ilgili sakıncası yoktur diyor.bu bağlamda ben kasım celbine mi yoksa 2014 şubat celbine mi tabii olacağım?şahsen kasım istiyorum eğer şubata kalacaksam erken sevk yapmak için MEB'e başvurmak gerekiyormuş onlar ertelettiği için o yüzden acele ediyorum.şimdiden teşekkür ederim beyler.
  • 3 haziranda gidince sıcacığı sıcağına paylaşırım telefondan tabi şubede almazlarsa telefonu alırlarsa çıkınca paylaşırım :)
  • kasım celbine tabisin ama şubeni arayarak daha kesin bilgiye ulaşırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kader_katibim

arkadaşlar forumda yeniyim,bir sorum var bilgisiolan arkadaşlardan yardım bekliyorum. sorum şu; stajyer öğretmenim askerliğimi MEB 1 yıl erteledi erteleme bitim tarihim 12.09.2013.muhtemel sevk tarihim 30.11.2013.celp dönemleri değişmeden evvel celbim aralıktı ama şimdi kasım celbi var ve askerlik durum belgemde 30 kasıma kadar askerlikle ilgili sakıncası yoktur diyor.bu bağlamda ben kasım celbine mi yoksa 2014 şubat celbine mi tabii olacağım?şahsen kasım istiyorum eğer şubata kalacaksam erken sevk yapmak için MEB'e başvurmak gerekiyormuş onlar ertelettiği için o yüzden acele ediyorum.şimdiden teşekkür ederim beyler.

KASIM CELBİ
    16 MAYIS –15 AĞUSTOS
    AS. Ş.BŞK.LIĞI

Yukarıdaki tarihlerde şubeye uğra kasımda kesin askersin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jason_st34

3 haziranda gidince sıcacığı sıcağına paylaşırım telefondan tabi şubede almazlarsa telefonu alırlarsa çıkınca paylaşırım :)

arkadaşlar bende 3 haziranda askerlik şubesinde olacam... ama öğleden sonra 3ten sonra orda olabilirim çünkü okulda olacam o saate kadar. ve ordaki paylaşımlarımı sizinle paylaşacam....
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.