Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende nisana erken sevk istedim ocak ayında gelmemi söylediler
    Niğde' li varmı arkadaşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan.syn

Bende nisana erken sevk istedim ocak ayında gelmemi söylediler

Hayırlı olsun :)
  • ben varım/elazığ
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunege

ben varım/elazığ

hoşgeldin gakgom
  • Nisan 2013 kütük kütahya ikametgah manisa
  • HOŞBULDUK GAKKOM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

quote:

JETAACK öldün mü kaldın mı? Nerelerdesin?
  • Kütük:Kırşehir
    İkamet:Batman
    Bölüm:Fizik Mühendisliği
    Tercih:Kısa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof1576 -- 5 Mart 2013; 9:35:37 >
  • Bende Nisan ay'ı için gitmek istiyorum. Fakat Nisan ayında Yedek Subay olma ihtimali yüksek görüşü hakim genel olarak. Erkenden gitmek istiyorum. Kısa dönem için Ağustos ya da Aralık 2013 beklemek gerekir mi sizce ? Bir de Yedek Subay için şart aranmıyor sanırım boy, kilo, kaç kardeş vs ? Bilgisi olan arkadaşlarım bir zahmet yardımcı olursa memnun olurum.
  • Merhaba torunlar, 349'dan selamlar Açıkçası konunun açılmış olması beni baştan şaşırttı fakat sonradan hoşuma gitmedi değil Aralık 12de biz gideceğiz ve buraları çok daha fazla dolmaya başlayacak, söz askerdeyken giricem bu konuya torunlar şöyle yapın böyle yapın diycem giderken şans diliycem hepinize, dört gözle bekliyorum o günler gelsin bir gidin de biz de gelelim artık Herkese sevgiler..
  • yaz hocam beni de. bugün tecilimi bozdurdum. uzun dönem yapmak istiyorum ben, mütercim tercümanlık mezunuyum. kütük yozgat, ikametgah ankara.
  • GÜNCELLENMİŞ LİSTE SON HALİ - 16 Kasım 2012 / Saat 11:15
    1)JETAACK
    2)Roland Deschain
    3)mrc57
    4)MonsterKill88
    5)wéndigo
    6)_ErHaN_
    7)okan.syn
    8)tayfunege
    9)mustafagulseven
    10)prof1576
    11) Çekilin Ben Tercümanım
  • quote:

yazin benide :)

quote:

yaz hocam beni de. bugün tecilimi bozdurdum. uzun dönem yapmak istiyorum ben, mütercim tercümanlık mezunuyum. kütük yozgat, ikametgah ankara.

Hepiniz için hayırlı olsun arkadaşlar.
  • arkadaşlar izmir narlıderede yedek subay sınavına giefp cek varmı aranızda. 1-2-3 nisan hangisinde girmek daha iyi acaba ?
  • sınava nerde gireceğinizi nasıl öğreniyorsunuz? bana hiçbişey söylenmedi. açıkcası hiçbir bilgim de yok askerlik prosedürleri hakkında da. bilgilendirecek arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Tercümanım

sınava nerde gireceğinizi nasıl öğreniyorsunuz? bana hiçbişey söylenmedi. açıkcası hiçbir bilgim de yok askerlik prosedürleri hakkında da. bilgilendirecek arkadaş var mı?

Sınavdan yaklaşık 1 ay kadar önce meşhur ''sarı zarf'' alındığı vakit sınava nerede girileceği belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyugozu

Merhaba torunlar, 349'dan selamlar Açıkçası konunun açılmış olması beni baştan şaşırttı fakat sonradan hoşuma gitmedi değil Aralık 12de biz gideceğiz ve buraları çok daha fazla dolmaya başlayacak, söz askerdeyken giricem bu konuya torunlar şöyle yapın böyle yapın diycem giderken şans diliycem hepinize, dört gözle bekliyorum o günler gelsin bir gidin de biz de gelelim artık Herkese sevgiler..

Aynen katılıyorum, daha biz gitmeden torunlar gitmek için kollarını sıvadı. Ama güzel de oldu, heyecanlıyız hepimiz .. Gerçi Niye heyecanlanıyorsak artık askerliğe

349 Dönem olarak askerlik esnasında sizlerle her türlü bilgiyi birinci elden paylaşmak üzre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

quote:

Tertipim işten güçten foruma vakit ayıramıyorum ama konuyla alakadar olduğun için sağol
    Askere gitme zmanı yaklaşsın daha çok görüşürüz forumda İnşallah
    Askerlik sıkıntıları daha başlamadan tüm tertiplerim bol bol kendilerine vakit ayırsınlar
    Sağlıcakla kalın :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

quote:

Tertipim işten güçten foruma vakit ayıramıyorum ama konuyla alakadar olduğun için sağol
    Askere gitme zmanı yaklaşsın daha çok görüşürüz forumda İnşallah
    Askerlik sıkıntıları daha başlamadan tüm tertiplerim bol bol kendilerine vakit ayırsınlar
    Sağlıcakla kalın :)

Hayırdır yahu, başbakan yardımcılığı falan mı yapıyorsun. Nedir bu yoğunluk?
  • Hocam benide yazın.Kütük Zonguldak ikametgah İzmir-Buca.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.