Şimdi Ara

35 bine kadar dizel tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar.hem aile aracı hemde arazide iyi olan altı alcak olmayan bir arac bakiyorum.onerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arada km düşük olması tercihim.
  • dacia işinizi görür. stepway sandero ve duster bakın derim. altları yüksek. araziye, asfalta uygun. bütçe uygunsa jeep renegade klas bir seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wraith Todd -- 21 Kasım 2016; 17:10:17 >
  • sandero stepway olur o bütçeye
  • Experimentation E kullanıcısına yanıt
    tanıdık biri 2012 duster dizel 4*2 km:190bin 35.000 tl ye bırakıyor.galeri de 35 bin teklif etti dedi.aracın değişeni falan yok dedi.plakayı sorguladım şöyle birşey cıktı siz ne dersiniz .Alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 21 Kasım 2016; 17:42:1 >

• kazası önemli değil 900 liralık kazadan bir şey çıkmaz. kilometre fazla o fiyat için. bence 32 bin uygundur. sonuçta sizde bineceksiniz ilerde 250 bine gelecek. hiç olmazsa satarken fazla zarar etmezsiniz. tüv kayıtlarına göre araba 3.5-4 ay içinde 80 bin km yapmış. son bakım faturalarını iyi inceleyin. ben çözemedim arabanın kilometresini doğru anladınız mı? 4 ayda 80 bin km yapmak için arabanın 24 saat takside falan çalışması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wraith Todd -- 21 Kasım 2016; 17:52:1 >
  • kmsi dışında bi sorun yok gibi görünüyor alınabilir, ama yine de yüksek modelli stepway ilk tercihim olurdu
  • Experimentation E kullanıcısına yanıt
    kaç model hocam ? dizel bakıyorum bu arada
  • 2013 hocam, ama diğer araç tanıdıktan güvenilir bir araçsa sizin için daha iyi, ben biraz kendim için dedim stepwayi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.