Şimdi Ara

347. DÖNEM (AĞUSTOS 2012) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI-Güncel Liste ilk Mesajda (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.745
Cevap
96
Favori
724.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eli boşa iş çok diyecemde işyerinden yazıoruz..:D KRAL DEVRE 3+4=7 ::ASD:AS:DA:SDA
  • Devrelerim candır 347 KD. :) As Vet.Eğt.Merk Komutanlığı Bursa/Gemlik
  • Arkadaşlar terhis olalı 1 seneyi geçti :) Nasıl keyifler :)
  • Keyifler ganide...:S ha şu kpssde bir geçeydi..:S YDS var...off off.. Genede keyifler yerinde..:D:D
  • 347 Tertipler konuyu hortlatalım dedim.Acemi birliği Ankara Etimesgut Zırh.Bir.Tümeni 1. alay 2.tabur 3.takımdan kimler var ve Edirne Süloğlu'nda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEMÜÇÜNCÜ

347 Tertipler konuyu hortlatalım dedim.Acemi birliği Ankara Etimesgut Zırh.Bir.Tümeni 1. alay 2.tabur 3.takımdan kimler var ve Edirne Süloğlu'nda

süloğlunda hangi bölük? piyade mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

quote:

Orijinalden alıntı: ADEMÜÇÜNCÜ

347 Tertipler konuyu hortlatalım dedim.Acemi birliği Ankara Etimesgut Zırh.Bir.Tümeni 1. alay 2.tabur 3.takımdan kimler var ve Edirne Süloğlu'nda

süloğlunda hangi bölük? piyade mi

topçu batarya ben 1.batarya piyade den mehmet asteğmen vardı onu tanırım
  • Gene biz beaa.. 347...:D 3+4=7 diyerekten farkımızı koyalım..:D
  • Hizmet bölük komutanlığıııııı, günaydıııın, gaaaaaaaalkkk! (elde demir, yataklara dolaplara vurulur. Dan dan dan dan dan dan)

Eee hizmet bölüğünde yaptık askerliği, kısa dönemleri bile bozdu herifler. İyisiyle kötüsüyle bitirdik, üstünede 1 seneyi yedik. Hiçte özlemedim o gürültüyü, patırtıyı, kavgaları, esrar kokusunu, içtimaları, mıntıkaları, pis yemekleri
  • 10. alay var mı 10. alay
  • vay beee 347. Kd zaman su gibi akıp gitmiş.
    Edremitte yapan devrelere selam olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 347 kd narlıdere ve 44.bakım merkezi komutanlığı devrelerime selamlar :D Askerlik bitti ama aslında yeni başlıyormuş. İnsan bunu çok iyi anlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanvb

347 kd narlıdere ve 44.bakım merkezi komutanlığı devrelerime selamlar :D Askerlik bitti ama aslında yeni başlıyormuş. İnsan bunu çok iyi anlıyor.

Narlıdere 3. takımdaydım :)
  • Narlıdere 8.tk ..:) rahattı askerliğimiz yaaf..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Narlıdere 8.tk ..:) rahattı askerliğimiz yaaf..:D

Katılıyorum.Bizim dönem yaz olduğu için ve birçok tatile denk gelmesi sebebiyle harikaydı :) Gerçekten unutamadığım zamanlar yaşadım. Ama birşey söyleyeyim. Asıl askerlik sonrasında başlıyormuş. Askerden önce herşey toz pembeymiş :)

Şurada az şafak saymamıştım zamanında..
  • Doğrudur.. Şafak sonsuz şimdi bende.. başımda bir yığın iş var. evlen hanımla uğraş. çocuk olacak yakında onunla..Hepsinin ayrı bir tadı var lakin askerliğin tadıda bir başka. Teslim olduğumuz gün gs fener süper kupas maçı vardı. gazinoda bağıra çağıra izlemiştik..:D
  • quote:

Doğrudur.. Şafak sonsuz şimdi bende.. başımda bir yığın iş var. evlen hanımla uğraş. çocuk olacak yakında onunla..Hepsinin ayrı bir tadı var lakin askerliğin tadıda bir başka. Teslim olduğumuz gün gs fener süper kupas maçı vardı. gazinoda bağıra çağıra izlemiştik..:D

O maçı unutamam o günün yorgunluğunda iyi gelmişti ama sen şanslıymışsın. Biz dışarıda küçücük tvye en az 100 kişi falan bakmaya çalışıyorduk. :D
  • Biz de anfide dev ekranda izlemiştik ilk gün hey gidi günler
  • Müdür bizim tarafta 8. Tk 9 10 11 12. Takımlar yemekhanelerin olduğu yerde istihkam bölüğünün 2 binası vardı. Banyo tuvalet sıkıntısıda çekmedik. Yemek hanelerin yanındada gazino vardı 40 sandalye ni lcd tv. 345 eğitim çavuşları kola fln ısmarlamıştı. Afyonlu bi öğtetmen vardı bizim çavuş. Pekbi güzeldi.mavi kantinde sıkıntı çektik bayya ..çok sıra vardı laa bi dondurma için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Müdür bizim tarafta 8. Tk 9 10 11 12. Takımlar yemekhanelerin olduğu yerde istihkam bölüğünün 2 binası vardı. Banyo tuvalet sıkıntısıda çekmedik. Yemek hanelerin yanındada gazino vardı 40 sandalye ni lcd tv. 345 eğitim çavuşları kola fln ısmarlamıştı. Afyonlu bi öğtetmen vardı bizim çavuş. Pekbi güzeldi.mavi kantinde sıkıntı çektik bayya ..çok sıra vardı laa bi dondurma için...

Bizim de osmaniyeli bir çavuş vardı. Kafayı yemişti artık bıraksalar da gitsem diyordu adam :D Narlıderede o sene asker sayısı baya fazlaydı. Mavi kantin zaten tam felaketti. Bi sigara için 45 dk beklediğimi bilirim.
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.