Şimdi Ara

3400 TL'ye Sistem(Eksen Bilgisayar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar yakında bir sorun çıkmassa bu sistemi alacağım hazır elimdeki bütçe yeterliyken.Sizce herhangi eklenmesi gereken bir şey varmı veya eksik olan cevaplarsanız sevinirim.Eksen bilgisayardan almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 29081996 -- 1 Ağustos 2015; 22:28:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 29081996

3400 TL'ye Sistem(Eksen Bilgisayar)

Arkadaşlar yakında bir sorun çıkmassa bu sistemi alacağım hazır elimdeki bütçe yeterliyken.Sizce herhangi eklenmesi gereken bir şey varmı veya eksik olan cevaplarsanız sevinirim.Eksen bilgisayardan almayı düşünüyorum.

Üstüne biraz koyarak kasayı daha ferah birşey almanızı öneririm, hdd olarak da Toshiba nın kalitesi hakkında bir bilgim yok fakat wd blue yada seagate barracuda diskler işinizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 29081996 2 kullanıcısına yanıt
    Dostum yanlış hatırlamıyorsam anakartta usb 3.0 ön port bağlantısı yok anakartı değiştirmeni tavsiye ederim.
    Kasa hakkında bilgim yok ama çok kaliteli olmadığı belli...
    Seçtiğiniz ssd sorunlu bir seri...
    Ram olarak 1600 mhz cl9 alabilirsiniz...
    Ekran kartı olarak başka bir marka tercih ederseniz daha iyi olur asus garantide sıkıntılı bu aralar...
    İşlemci soğutucu almanıza gerek yok stok fan 4460 için yeterli
    Monitör hakkında bir bilgim yok...
    Hdd toshiba kaliteli ama 32 mb ön bellek var seagate yada wd Blue serisi daha iyi olur...

• aytug25 kullanıcısına yanıt
    Denebilecek her şeyi demiş arkadaş
    En çok merak ettiğim konu ise soğutucuya gerek olup olmadığı eğer gerçekten yeterliyse boş yere 70-80 tl para vermiyelim.
    Oc olmayan i5 işlemciler stok soğutucu ile gayet güzel çalışıyor bence ekstra soğutucu almanıza gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytug25 -- 2 Ağustos 2015; 7:00:26 >
    Peki son olarak şu anakartı önerirmisiniz.Usb 3.0 var galiba.

ASUS H81M-C
    Dostum asus garantide çok sıkıntı yaşayanlar var diye asus önermek istemiyorum pek fazla ve yazdığınız modelde yanlış hatırlamıyorsam kasa ön usb 3.0 bağlantısı yok diye biliyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.