Şimdi Ara

34,9 TL Rhinobebe Nazal Burun Aspiratörü Maxi Yedek Uç 2 Kutu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abi bu kadar spesifik ürünlerde fırsat olarak paylaşılması garip :D

• ahmet8152 kullanıcısına yanıt
    Çocugun olunca bu burun aspiratorunun ne kadar onemli ve ocaga incir agaci diken bir urun oldugunu anlicaksin kardesim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu markayı hiç kullanmadık; ama Bruno Baby'nin yedek uçları gördüğüm en yumuşak olandı. Mesela OtriBebe veya WeeBaby ciddi anlamda sertti Bruno'ya kıyasla. Bu üründe de ekstra yumuşak olduğuna dair ibare var, eğer öyle ise güzel fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: jakeperalta99

Çocugun olunca bu burun aspiratorunun ne kadar onemli ve ocaga incir agaci diken bir urun oldugunu anlicaksin kardesim :)

Yazdığını okuyunca insan merak edemeden duramıyor hani ,

Bu burun aspiratörü olmadan insanlık bu hale nasıl geldi acaba?

Anam anlatır, benim 5 kardeş bu aspiratör olmadığından telef olmuş. 34,9 TL Rhinobebe Nazal Burun Aspiratörü Maxi Yedek Uç 2 Kutu 

şimdiki bebeler serada yetişiyor 34,9 TL Rhinobebe Nazal Burun Aspiratörü Maxi Yedek Uç 2 Kutu 

Yanlız beni şaşırtmadın, Bu ürün hem çok önemli diyorsun hemde ocağa incir ağaca diken bir ürün diyorsun. Bir karar ver. 34,9 TL Rhinobebe Nazal Burun Aspiratörü Maxi Yedek Uç 2 Kutu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 28 Temmuz 2021; 0:20:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Bu markayı hiç kullanmadık; ama Bruno Baby'nin yedek uçları gördüğüm en yumuşak olandı. Mesela OtriBebe veya WeeBaby ciddi anlamda sertti Bruno'ya kıyasla. Bu üründe de ekstra yumuşak olduğuna dair ibare var, eğer öyle ise güzel fiyat.

Biz bunu bayadır kullanıyoruz, yumuşaklığı fena değil. Baya iş görüyor, bitmişti ben de bebek için ararken denk geldim paylaşmak istedim.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Yok fiyati gayet iyi iki kutu icin.. onemli cunku bebege cok lazim oluyor sumkuremedigi icin ama asil olay tek kullanimlik olmasi ve bazen gunde 5 6 adet kullanman :) o yuzden surekli bitiyor ve alman gerekiyor :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakeperalta99

Yok fiyati gayet iyi iki kutu icin.. onemli cunku bebege cok lazim oluyor sumkuremedigi icin ama asil olay tek kullanimlik olmasi ve bazen gunde 5 6 adet kullanman :) o yuzden surekli bitiyor ve alman gerekiyor :)
    Sorun şu, çocuğun böyle birşeye ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum.

Bugüne kadar burnunda sümük var diye ölen ve ya hasta olan çocuk var mıdır bilemiyorum. Ama hiç sanmıyorum.

Daha önemlisi çocuğun gelişimi, vucudu kendi sorunlarını kendi çözmezse belirli bir süre sonra vucut tembelleşmeye başlayacaktır. Buda burnun işlevini tembelleştirecek, ciğerlerin gücünü zayıflatacaktır.

Aslında evrim milyon yıllar boyunca zaten vucuda tüm donanımı sağlamış. İşleyen sisteme müdahale çok gereksiz, işleyişi bozması olası.

Salın bebeleri çamura salya sümük büyüsün. Daha iyi yetişecektir.

Biz büyürken sümüğümüzü hep okul önlüğü, kazak gömleğin koluna sikerdik. Kuruyunca biraz iğrenç oluyor ama olsun. Oyuna devam .

farklı başka birşey ise korku ile ürün satmayı kendine iş edinmiş kapitalizmin ekmeğine yağ sürmeyi bırakmak lazım.

Adam ölümü gösterip sıtmaya razı oldurup üstüne ilaç satıyorlar :-D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ürünün ne olduğunu bilmeden yorum yapıyorsunuz hocam, sümüğünüzü kolunuza silmenize alternatif bir ürün değil bu.

Çocuğunuz burnu tıkalı diye bütün gece uyuyamayınca anlarsınız ne kadar hayati bir ürün olduğunu.

• eczaneden kutusunu 30 liradan alıyordum bedava ihityacı olan kaçırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Sorun şu, çocuğun böyle birşeye ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum.

Bugüne kadar burnunda sümük var diye ölen ve ya hasta olan çocuk var mıdır bilemiyorum. Ama hiç sanmıyorum.

Daha önemlisi çocuğun gelişimi, vucudu kendi sorunlarını kendi çözmezse belirli bir süre sonra vucut tembelleşmeye başlayacaktır. Buda burnun işlevini tembelleştirecek, ciğerlerin gücünü zayıflatacaktır.

Aslında evrim milyon yıllar boyunca zaten vucuda tüm donanımı sağlamış. İşleyen sisteme müdahale çok gereksiz, işleyişi bozması olası.

Salın bebeleri çamura salya sümük büyüsün. Daha iyi yetişecektir.

Biz büyürken sümüğümüzü hep okul önlüğü, kazak gömleğin koluna sikerdik. Kuruyunca biraz iğrenç oluyor ama olsun. Oyuna devam .

farklı başka birşey ise korku ile ürün satmayı kendine iş edinmiş kapitalizmin ekmeğine yağ sürmeyi bırakmak lazım.

Adam ölümü gösterip sıtmaya razı oldurup üstüne ilaç satıyorlar :-D

Alıntıları Göster

Bebeğin olmadığı için yorum yapmak kolay, bu çocuk için değil bebek için kullanılıyor zaten, sümkürmeyi henüz bilmeyen burunları dolu bebek nasıl uyusun?

sen alma çocuğun varsa yada olduğunda. Ne anlatıyorsun saçma sapan. Bebek bezi de yoktu eskiden sen onu da alma kapitalizmin ekmeğine yağ sürme sakın.

Fiyat iyi, kalitesini bilmiyorum ama çocuğunuzun ve sizin hayatınızı kolaylaştıracak bir ürün.

• Kullanım sıklığına dikkat etmenizi öneririm. Özellikle burun kuruyken, tuzlu su ile ıslatıp yumuşamasını beklemeden çok zorlamayın. Bizim ufaklık 7 yaşına geldi, sık sık burnu kanıyor. Küçükken çok zorluyorduk, çıksın diye, etkisi olduğunu düşünüyoruz.

• yahu şu linke bile adam üşenmemiş satır satır eleştri yazmış. Ne kadar işsiz güçsüz adamlarsınız. Adam çocuğuna almış belli ki bu ürünün fiyatlarından da muzdarip birileri faydalansın diye yazmış. Yok sümükten ölen çocuk mu var yok bilmem ne. Nasıl bir millet olduk arkadaş. Almayacaksan alma kapat geç. Çocuğun olunca burnu tıkanınca çözüm bulamayınca aklına gelir yazdıkların !!!

Ne boş yapıyorsun hemşerim ya.Konuyla ilgili uzmanlığın ne burda ahkam kesiyorsun işine bak.Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Çocuğu olmayan liseliler konuya akın etmiş anlaşılan. Bir kaç aylık bebek koluna sürsün sümüğünü çok mantıklı👍 senin burnun dolu olunca ölmüyorsun diye öyle mi yaşıyorsun. Boş beleş yorumlar…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kargoyu nasıl hallettiniz?

• 1 adet aldım , konu sahibine teşekkürler.

• Eskiden bu ürün mü vardı. Çocuğun burnuna suni teneffüs yaparlardı. Em tükür gitsin. Hem de masrafsız 34,9 TL Rhinobebe Nazal Burun Aspiratörü Maxi Yedek Uç 2 Kutu 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.