Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.024
Cevap
9
Favori
705.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • semih nerelerdesin ben çarşı dayım yine.bu arada kurye olacağım
  • bize vurmazzzz..rahat olun. dun arınç tv de dediki seçimden önce kısaltacağız askerliği..yani 337 lerde çıkar aradan öyle askerlik mevzusu değişir
  • ankara kara havacılık komutanlıgından selamlar arkadaşlar
    şafak 99
    atarsa 98 :)
    inş 337 torunlar da gelirde bizde gideriz.
  • İskenderundaki boğucu sıcaklıkta askerlikten sonra Karadeniz Ereğli''de bahriyeli olarak askerliğe devam ediyoruz.Bugüne kadar ne bir tane şınav ne mekik,hiç bir spor faaliyetinde bulunmadım.Tek sıkıntı uyku problemi.Onun dışında sıkıntı yok.

Bu arada şafak 99.Çift haneyi de gördük nihayet.
    337'ler sizleri dört gözle bekliyoruz.
    Dedelerimiz bizi çok iyi karşıladı.Çok yardımcı oldular sağolsunlar.Kdz Ereğliye düşerseniz her türlü destek olacağız sizlere.Burada devrecilikte yok.Her işi de birlikte yapıyoruz,gerekirse yatışı da.
  • Beyler 98 dedik. Bitecek mi ki yahu???
  • atarsa 98.bilecik 9.jandarma eğitim alayından selamlar.bölük yazıcılığı yapıyorum.işleri yoğun olsada muhafız birliğine seçilen 335 arkadaşlarımı gördükçe halime şükür ediyorum.günde 8 saat nöbetleri var bizimkilerin.2-3-3 şeklinde nöbetinin zamanı geceye çok fazla denk gelirsede gündüz koğuşlarda yatmak yasak.ruh gibi geziyo bizim devreler gündüzleri.allah yardımcıları olsun.herkese selamlar
  • acemiliğimi diyarbakır devegeçidinde yaptım (16. mekanize piyade tugayı) şimdi 7. kolorduda orduevi subay otelde danışma olarak usta askerliğimi yapıyorum.... devegeçidine düşen arkadaşlara allah sabır versin allah kurtarsın diyorum.... devegeçidi cehhennemi diyin diyarbakırda herkez gösteririr...
  • Şafak 105 hala usta birliğimize ulaşamadık var mı böyle bir şey... Tunceli'de askerlik yapacaklar şimdiden hazırlasınlar kendilerini KTM'lere...
  • Atarsa 99 arkadaşlar bitti gibi artıkın
  • Sinop İl Jandarmadan herkese selamlar ve herkese hayırlı teskereler. Biz denetlemeye denk geldik yardırıyoruz :)
  • bi selamda gata dan gelsin size, şafak 98 bugünden itibaren çıkışı hayal etmeye başladım,sivilllerin arasında sıvıl kıyafetle de olsak askerlık işte naparsın :)
  • hadi bakalım torunlar yediniz valla askerliği az kaldı şafak 20 den sonra sıkıştırır genelde
  • Torunlarım hepinize hayırlı teskereler
  • Şafak dinle: 93!

Van'dan herkese selamlar.
  • eskişehir köy jandarmasından selamlarrr:))) şafak 92 şafak sıkıştı gene: ) inşallah çabuk geçer..
  • Teskere tarihimiz ayın 17 si değil mi, 92 şafağı nasıl sayıyorsunuz ben 94 sayıyorum :)
  • Atarsa 99...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SicakCikolata

Teskere tarihimiz ayın 17 si değil mi, 92 şafağı nasıl sayıyorsunuz ben 94 sayıyorum :)

hakkatten ya bende 95 sayıyıorum ocak 17 eee...nasıl iş :D
  • bir çarşıda daha konya dan selamlar
    Ş:92
    haydi geçsin günler de evimize gidelim
  • Erzurum'dan herkese selamlar...

Ş:92...
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.