Şimdi Ara

33.000 TL'YE KADAR ALINIK (DİZEL) HB FİESTA POLO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bütçe : 33.000 Tl
    Yakıt : Dizel
    Model : 2011 ve Üstü
    Km : 40.000 - 45.000
    Vites : Manuel-Auto
    Renk : Siyah ve Beyaz tercihimdir.diğer renklerde olabilir.
    Kazalı : Hayır
    Boyalı : Hayır.
    Araç : Ford Fiesta Titanium X - Wolkswagen Polo -

Arkadaşlar istediğim şartlar bunlar eğer ki bu şartlarda arabasını satmak isteyen olursa lütfen bana ulaşsın.Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

• bugün itibariyle ben de tam olarak aynı koşullarda araç arıyorum. Benden uzun süredir araştırdığnızı varsayarak, bulabildiğiniz araç var mı? veya piyasası nedir? ben biraz daha ucuz ve bir kaç parçası sadece boyalı araçlara da razıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrakurt2012

Herkeze hayırlı günler dilerim.

Bütçe : 33.000 Tl
    Yakıt : Dizel
    Model : 2011 ve Üstü
    Km : 40.000 - 45.000
    Vites : Manuel-Auto
    Renk : Siyah ve Beyaz tercihimdir.diğer renklerde olabilir.
    Kazalı : Hayır
    Boyalı : Hayır.
    Araç : Ford Fiesta Titanium X - Wolkswagen Polo -

Arkadaşlar istediğim şartlar bunlar eğer ki bu şartlarda arabasını satmak isteyen olursa lütfen bana ulaşsın.Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

bi bak istersen kendime ait araç kaza darbe yok.

boya yapılan yerlerin sebepleri fotolarda mevcut ufak tefek durumlar dan ötürü.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-model-garantili-titanium-xp-42.000-km-de-134681862/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: aykyuceer

bugün itibariyle ben de tam olarak aynı koşullarda araç arıyorum. Benden uzun süredir araştırdığnızı varsayarak, bulabildiğiniz araç var mı? veya piyasası nedir? ben biraz daha ucuz ve bir kaç parçası sadece boyalı araçlara da razıyım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-model-garantili-titanium-xp-42.000-km-de-134681862/detay/

söylediğim gib kendime ait araç tüm detayları da ilan da belirttim.

• arkadaslar hayırlı gunler,
    eger arac alamyı dusunursenız mutlaka ekspertiz yaptırın.bundan oncekı aracımı gostermedım ve azım fena yandı.en son gaziemirde tekno-teste goturdum.mukemmel bır hızmetlerı var.6 sayfa rapor hazırladılar ve arac hakkında sunum yapıyorlar.tavsiye adiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.