Şimdi Ara

323. Dönem MARDİN 70'İNCİ MKNZ. P.TUG.K.LIĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
19.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: onurkalkan

hadi ya yasakmı :S
    o da enteresan güvenmeyimi ooretiolar iimiş

Arada bir arama yapılır dolaplarda falan. O yüzden yasaktır. Bence o kadar endişelenmeyin, Aşırı eşya götürmeyin, herşeyin en iyisinden almayın, alsanız bile valizinize koyun. Çünkü ustalıkta haftada bir sivil eşya açılırdı çünkü çarşıya gitmek için sivilleri giymelisiniz. İhtiyacınız olan şeyleri ordan alıp dolabınıza koyabilirsiniz. Hatta deponun anahtarı sizin tanıdığınız bi arkadaştaysa istediğiniz zaman açılır orası...
  • Arkadaşlar sabah erken kalkıp çarşıya gidip birşeyler daha alacağım o yüzden yatıyorum zaten yorgunum da , hepinize iyi geceler, theadramelech kardeşim verdiğin bilgiler için tekrar teşekkür ederim. Çarşıya gitmeden önce forumu tekrar kontrol ederim:) Yarın saat 15:00da Eskişehirden Mardin Seyahatle yola çıkacağım inşallah. Gitmeden uğrarım foruma yine bakarım ne var ne yok:)
    Hepiniz sağlıcakla kalın kendinize iyi bakın
    Hepimize hayırlı teskereler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayjay_83 -- 11 Ağustos 2008; 1:17:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jayjay_83

Arkadaşlar sabah erken kalkıp çarşıya gidip birşeyler daha alacağım o yüzden yatıyorum zaten yorgunum da , hepinize iyi geceler, theadramelech kardeşim verdiğin bilgiler için tekrar teşekkür ederim. Çarşıya gitmeden önce forumu tekrar kontrol ederim:) Yarın saat 15:00da Eskişehirden Mardin Seyahatle yola çıkacağım inşallah. Gitmeden uğrarım foruma yine bakarım ne var ne yok:)
    Hepiniz sağlıcakla kalın kendinize iyi bakın
    Hepimize hayırlı teskereler :)

Ne demek kardeşim, yardımcı olmak görevimiz. Ben giderken bişey bilmeden gittim ve çok zorlandım. En azından siz benim düştüğüm durumlara düşmeyin. Hayırlı teskereler arkadaşım...
  • walla sgl kardes bilmeden gitmek cok zor olurdu şimdi az cok kafamızda canlandı
    dramelech ve diger yardımcı olanlara teşekkürler

herkes mardin seyahatla gdio bendemi ona alsam martura bakmıstım zamanı iyi 8 de cıkıo 11 de orda die neyse bakalm artık....
    hadi orda gorusmek üzere
  • Söylemeyi unuttum, acemiliği yapacağınız kışlanınz içinde postane var anacak para transferi yapılıp yapılmadığını bilmiyorum. Gittiğinizde oranın tam adresini alırsınız, böylece evden size mektup gönderebilirler. Mektup mu falan demeyin, o kadar mutlu oluyorsunuz ki anlatamam :)

Giderken yanınızda pudra da götürün, yaz aylarında ayaklarınızda falan kullanırsınız. Siyah bir tükenmez kalem götürebilirsiniz. Kantinde satılıyor ama pek kaliteli değillerdi sanırım. Not defteri falan götürmeyin, ilk alacağınız şeylerden biri o dur kantinden çünkü hemen şafak hesaplamaya başlarsınız. İlaç götürmeyin çünkü size ait ilaç olması yasaktır. Sağlık sorununuz varsa belirtirsiniz ve revirdeki doktordan onay çıkar ve kullanırsınız. Ama baş ağrısı hapı, vitamin falan yalan olur girişte. Kitap götürebilirsiniz ama komutanlarınız onayladıktan sonra size geri verilirler.

Bununların dışında götürmeniz gerekn çok önemli bişey yok. Ben de artık yatmalıyım. Hepinize hayırlı teskereler diliyorum arkadaşlar...

• theadramelech kardeşim çok teşşekürler verdiğin bilgiler için...
  • Herkese günaydın ben çarşıya çıkıyorum eksikleri tamamlamak için. Saat 15:00da Eskişehire uğrayacak olan Mardin seyahat yolcusu varsa haber etsin:)
  • fahrettın abı ben onur sana ıyı tesgereler dılerım ceyhanda senı bekleyecez
  • İnternetimi kapattırdım heralde bi kaç saate kapatırlar..akşama otobüsüm var..başlıkta bize yardımcı olan bütün arkadaşlara tekrar teşekkürler..yavaştan toparlanaıp yola koyulalılm..Mardinde görüşmek üzere
  • arkadaşlar toplama ktm diyarbakır yazıyo ama ben mardine direk bilet aldım bu gece ankaradan 23'de mardin seyahatle gidiyorum yarın saat 14 gibi orda oluyomuş..ankaradan gidecek olan varmı başka aynı otobüste...
  • kardeş koltuk numaran kaç benim 39 cam kenarı... :)
    quote:

Orjinalden alıntı: saykomen

arkadaşlar gene komutana bağlı olmakla birlikte en iyi ihtimalle askerliğinize bir gün ekleniyor 1 gün geç gidince..en kötü ihtimallede 1 gün gecikmeye 7 gün ekliyorlarmış..1-7 gün arası fazladan askerlik yapmaktansa otobüsü tercih ettim ben..14 saat sürüyor evet ama yarısında uyurum yarısındada daha önce hiç görmediğim güneydoğu anadoluyu izleye izleye giderim diye düşünüyorum...ankaradan gelen arkadaşlar mardin seyahat 23.00 otobüsünde yer olması lazım..şirketin aşti numarası 444 44 47..hem direk tugayda inidiriyor KTM derdi yok bişeyi yok..gene siz bilirsiniz tabi ama riske girmeyin derim..Bu arada bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara çok teşekkürler..

• ooo tertip 18 numaradayım bende...otobüste görüşürüz o zaman
  • bende mardin seyahat 43 numara 23 otobusu benimde gorüşmek üzere isimler ne ben onur =)
  • quote:

bende mardin seyahat 43 numara 23 otobusu benimde gorüşmek üzere isimler ne ben onur =)

benımkıde sinan otobuste gorusuruz......!!!
  • bi önümde oturuyosun ozaman =)
  • quote:

bi önümde oturuyosun ozaman =)

aynen tam önünde oturuom...!!!
  • geldigimizde bu yazıları okıycaz wayy beaa ne cabuk geçmiş dicez :P
    hadi

HAYIRLI TEZKERELER
  • ooooooo tertipler ne güzel aynı otobüstesiniz ha hayırlı yolculuklar hepinize, inşallah ben de çarşamba günü teslim oluyorum, orada görüşürüz inşallah
  • tugaya gitmek için görevlendirildim kısa dönemlerin eğitimi için pazartesi geliyorum canlarım bekleyin benden az şafak sayarsınız he yarın görüşürüz tabi siz bunu okuduğunuzda çok geç olacak ama yarın yanınızdayım
  • rahat olabilirsiniz karakolda güvenlik için bütün teknolojik aletler mevcut kısa dönem askerler daha çok aktif rol yerine termal kameraların yada muaberede görev alıyorlar o yüzden rahat olun yani ama sonuç olarak burada sınır güvenliği sağlanmakta fakat öyle eskisi gibi adamlar gelsin karakola saldırsın olayı olmuyor dediğim gibi bütün güvenlik önlemleri var termal kameralardan gece goruslere hersey mevcut o yüzden rahat olabilirsin. Bu arada dün bazı meslek sahiplerini alaya aldılar belki onların arasındada olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.