Şimdi Ara

320GB Seagate Satılıktır 75 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    320GB Seagate ST3320620AS 7200.10 16 MB s.no:9QF9R2M8 1 yıldır kullandığım HDD Yeni 500 Gb WD Caviar blue aldıgım için ve sistemimde 2 tane HDD kullanmayı sevmediğimden satılıktır hiçbir problemi yoktur gayet performanslı çalışmaktadır.Faturasını bulamıyorum, problem olması durumunda aldıgım yerden gerekirse aslı gibidir yaptırabiliriz.Hatırladıgım kadarıyla bu disklerde garanti 5 yıldı Fiyat: 75 TL'dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohikans -- 7 Nisan 2009; 19:42:32 >

• çok kaliteli bir arkadaştır. Forumda en zevk aldığım alışverişlerden birisini gereçekleştirmiştim kendisiyle.

kolay gelsin...

Abi bu arada çok şekilmişisiniz.
  • Teşekkür ederim kardeşim bilmukabele.Bir kesfettim 2.el forumunu tam keşfediş oldu :) yardımların sayesinde dükkanıda açtım tekrar teşekkürler umarım yine alışverişlerimiz olur hayırlı forumlar dilerim.
  • ii satışlar hocam. gayet güvenilir bir arkadaş .disk i almayı düşünenler gönül rahatlığıyla alabilir (aslında bende düşünüyorum nakit bulursam )
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertert

ii satışlar hocam. gayet güvenilir bir arkadaş .disk i almayı düşünenler gönül rahatlığıyla alabilir (aslında bende düşünüyorum nakit bulursam )

Teşekkür ederim kardeşim, ikinci alışverişimizide yaparız inşallah.Düşünürsen eğer ses kartını verdiğim fiyata verebilirim
  • Aşağıdaki sitede garanti sorgulaması yaptırdım :)

http://support.seagate.com/customer/warranty_validation.jsp

Serial number: 9QF9R2M8
    Model number OR part number: 9BJ14G-306
    In Warranty Expiration 12-Feb-2013 Exchange

Hayırlı satışlar. :)
  • Teşekkür ederim,Hayırlı forumlar.
  • hocam takas düşünürmüsün başka ürünlerle ?
  • HDD yi de aldım hayırlı olsun iki tarafada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.