Şimdi Ara

320 cia mı? 330 cia mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cupe araç alacam ama 330 ci ile 320 ci arasında kaldım. yakıt farkı çok olurmu? bide piyasada en çok tutulanı hangisi??

hayatında bmw ye binmemiş arkadaşlar yorum yapmasın ltf..

• 320 performans olarak senı tatmın etmeyebılır eger para problemın yoksa 330 onerırım ben
  • 320
  • Paradan Yana Sorun Yoksa bnce Yoktur 3.20 e Para Veren 3.30da Verir 3.30 Coupe Bnce Mükkemmel Araba Beyaz yada Şeytan Kırmızısını Alıcaksın bnm kuznde var seytan kırmızısı Olmaz ole bişe
  • almışken 3.35 alda tam olsun
  • Para Varsa Cok Sey Alınırda..
  • kardeş kesinlikle 3.30 'u al güvenlik desen yeterince var hız desen ortada yakıtta bırak biraz yaksın arkadaşlar biraz dediğimi anlayan anlarrenault 9 brodway dan biraz fazla yakçek ama
  • ya kardes brodwayla 3.30 kısayladın yha
  • haklısın
  • he bahset audi Saab mercedes Fln de tmm diyeyim
  • Para varsa hızı seviosan 3.30 Derim
  • bence sadece yakıtı değil vergiyide düşün ayrıca 3.20 yi alan 3.30 uda alır gibi bir mantık yanlış mesela benim bütçem 3.20 ye yetiyordu onu aldım 704 ytl lik vergiyi ve benzine anca param yetiyor
  • 3.20 e binecek kadar paran varsa binen adam 3.30un vergisini düşünmücek kadar parasıda vardır
  • senin bayağı hayat tecrüben var heralde by_caddy yada bu dünyada 3.20ye binecek kadar parası olan tek ben kaldım demekki yada devlet motorlu araçların vergisini motor hacimlerine göre ayarlamakla saçma bir iş yapıyor diyebiliriz dimi?
    ozaman denklem olarak yapalım.
    tüm insanlar = motor bilgisi sıfırdır bütün herşeyi hesaplıyan x herşeyi bilen bilgin = by_caddy + ( bütün forum saçmadır)
    forum soru cevap şeklinde olmalır soru by_caddy e sorulur herkes öğrenir şeklinde yeniden düzenlensin.
    quote:

Orjinalden alıntı: by_caddy

3.20 e binecek kadar paran varsa binen adam 3.30un vergisini düşünmücek kadar parasıda vardır

• o zaman denkleme birşey daha ekliyelim foruma by_caddy nin saçma yazılar yazdığını ortaya çıkaran veya karşıt bir yazı yazan kişi ve kişilere karşı hakaret özgürlüğü vardır. Ve by_caddy gerçek bir sanal kahramandır.
  • Cavuss esko. Seninle polimige girmek istemiyorum.
    Bak Dalgana Sen.
  • tamam arkadaşlar yaf..uzatmaya gerek yok..
    benim brodway konumdada siz haklısınız ben bi gır gır yapim demiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.