Şimdi Ara

32' LCD VEYA BELKİ LED TV arada kaldım...YARDIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ortalama 1.500 tl bütcem var. Nakit alacağım. (digitürk kullanıyorum)
    Fİlm çok izliyorum. Bilgisayar bağlamayı düşünmüyorum şimdilik. İleride playstation belki alabilirim..
    ANCAK Çok Net görüntüye ve iyi ses'e önem veriyorum.
    Tabiki led tv almak isterim ama bütçemi çok fazla zorlamak istemiyorum. (Çok değmez, derseniz lcd alacağım. Ama kesinlikle değer! derseniz led tv için zorlanacağım...)
    Aşağıdaki tv lerden hangisi'ni tavsiye edersiniz?
    Teşekkür ederim.

1. SAMSUNG UE32B6000 (32" LED TV 100 Hz. )........................; 1.999,00 tl

2. PHILIPS 32PFL8404H/12 (32" Full Hd Lcd 100 Hz./ 3ms.)........; 1.893,00 tl

3. PHILIPS 32PFL9604H (32" LCD TV 100 HZ/2ms.)...................;1.773,00 tl (İst. Bilişim)

4. SAMSUNG 32B653 ( 32" LCD TV 100Hz)................................; 1.590,00 tl

5. PHILIPS 32PFL8404H (32" LCD TV 100Hz./3ms).....................; 1.490,00 tl (İst.Bilişim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 17 Nisan 2010; 11:24:50 >

• Sn. Hakan Bey,

Öncelikle würt'ün Inox Parlatıcısı ve Inox Bakım Spreylerini aldım buzdolabında diğer marka ürünlerde aldığım gibi performansı alacak şekilde doğru dürüst kullanamıyorum yardım isterim

İkinci olarak bütçeniz LED TV lerde ancak giriş seviyesi diyebilceğimiz modellere yeterli bence vazgeçin...

Philips gözlemininz gayet güzel fakat USB den film olayını desteklemediğini biliyorsunuz... Ama ps3 alacaksanız 32PFL8404 Game Mode 10ms input lag ile çok iyi seçim...

İlgili başka konu 8404 ana başlığında Philips Shop mağza müdür arkadaşımız kanbankasi, 1690TL fiyatla veriyor bu ürünü düşünün derim... Ben kendisinden edindim tavsiye ederim...

İstanbul Höyhöy firmasından verdiğiniz ürün o fiyatla (artık soranlara yazmadan önce teyit diye kontrol etmiyorum bile) kesin stokta yoktur. Arayıncada depoda kalan başka ürüne yönlendirilirsiniz...

Samsung 32B653 yansıma sorunu ve aşırı canlı ve parlak reklerin seyir zevkinde yoruculuğu nedeniyle tavsiye edilmiyor... Fakat USB desteği ile öne çıksada diğer alternatifleri gibi piyasada bulunan media oynatıcıların performansını veremiyor...

Hepsibirarada olsun demeyip, 32PFL8404 ile bir media oynatıcısı edinmeni tavsiye ederim...

Edit: Philips 9000 Led serisi tavsiye edilebilecek 32" lerin fiyat olarak 3000TL den başlamasını bekliyoruz...

Her başlıkta yazıp burda unuttuğum bir başka konu, Türkiye Philips distribütörü Philips Türkiye Tic. A.Ş. garantili edinmeniz, paralel ithalat (istanbul höyhöy, migr*s gibi) firmalarının kendi garanti ve kendi servisinden uzak durmanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 17 Nisan 2010; 13:30:24 >

• çok teşekkürler.....
    Philips e çok yaklaştım.. Almaya yakınım.
    Son problem; Yakın bir arkadaşımın-"Bu kadar beklemişken LED tv al!" ısrarı.....?
    Bir de tec.no.sa da bir SONY bravia buldum teşhir ürünü. Görüntü kalitesi "çok çok" iyiydi_? Onun model numarasını öğrenip, size sormayı planlıyorum..
    Sonra kararımı verip alıcam.
    SONUÇ OLARAK en önemli ayrıntı; Standart yayınlarda en başarılı görüntüyü hangisinde alırım'ın; CEVABI....?
    Tekrar teşekkürler.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 18 Nisan 2010; 0:27:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanuzay
    ...
    Standart yayınlarda en başarılı görüntüyü hangisinde alırım'ın; CEVABI....?
    ...

Cevabı LED LCD de kesinlikle alamazsın... Bu anlamda Philipsten kesinlikle tatmin olacaksın...

Sony kaç " ? Teşhir almaya değer mi?

Birde konuyu sanki 46-55" LCD alıyormuşunuz gibi "LED mi olsa" ya da "teşhir almaya değer mi" gibi düşünüyorsunuz ama konu olan LCD 32" dikkat edin... Yani vazgeçilmez olacak, dönülmez yolun başlangıcı olacak bir durum yok.

Demek istediğim hem standart yayında iyi isteyip, hem teknolojinin gerisinde kalmak istemiyorsanız bu LCD yi 2 sene sonra başka bir oda da kullanıp, o zaman ana yaşam alanınıza bir LED LCD 46" alabilirsiniz...

Hakan UZAY bey başka bir konu bu ürünlerin "birbiri ardına kullanımı" hakkında (hangisi önce, hangisi kaç dk. sonra v.s.) bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim...

32' LCD VEYA BELKİ LED TV arada kaldım...YARDIM?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.