Şimdi Ara

3060ti sistem toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birkaç gündür 3060ti lı sistem toplayayım diyorum ama fiyat 10000 TL iyi hep geçmekte, sonra sinerji de şu hazır sistemi buldum; https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lunaspia-v1-ryzen-5-3600-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3060-gaming-pc-p-37897

şu anda stokta yok fakat dün 9.999 TL idi, muhtemelen bir kaç güne stoklara gelir.

sorum şu, aslında hem bu kadar para vermek istemiyorum hem uzun yıllar idare edebilecek yeni nesil bir ekran kartı istiyorum, acaba 3060 ı beklesem 3060ti ile arasında ne kadar fiyat farkı olur? 7500-8000 TL arasına sistem toplayabilir miyim ve performans çok fark eder mi? Yoksa bu fiyattan tekrar stok açarsa 10000 tl 3060ti lı sistemi alıp geçsem değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ben dün aldım bu ürünü, sonrasında stok yok yazdı. geçen hafta 11k civarı bir fiyatı vardı.

• 10 bin TL bütçe için 3060ti barındıran bir sisteme sahip olmak gayet mantıklı 3060 da aşağı yukarı 3060ti seviyesinde çıkacaktır 7500 TL ye falan zor ki ilerde ki kurun da durumu önemli fırsatı yakaladığınızda kaçırmayın

• Evet kurunda ne olacağı belli değil 10000 TL ye bunu almak mantıklı olacak sanırım

• Çankırıspor kullanıcısına yanıt

Aynı ekran kartı ve işlemcili bir model daha var 10300 lira o da olmadı ona yöneleceğim :)

• huoralcarin H kullanıcısına yanıt

hangi model hocam

ben konu açtığımda da bu sistem 10k idi burdaki üstadlar önermişti, ancak ben amd tarafında olduğumdan düşünmemiştim.

şu konu:

https://forum.donanimhaber.com/oyun-bilgisayari-icin-tavsiyelerinizi-bekliyorum--146787867#146787867

sonra baktım uğraşılacak gibi değil, bu sistem yine 10k ya düşmüş hemen Thelost hocamın önerisi ile ssd ve psue ekleme yaparak sipariş geçtim

zaten tektek toplasan da 9600-9700 civarına geliyor, öyle uçuk farklar yk yani, yok beklerim çek, banka kampanyası vs kombosuyla uğraşırım dersen belki biraz daha avantajın olur

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huoralcarin H kullanıcısına yanıt

ikisinin arasında çok fark yok ama diğeri belki yarın sabah stoğa girebilir, ama fiyat değişirmi bilmiyorum.

anakart hakkında bilgim yok ama rami 3200mhz yapıp, ssd yi ben kingston a2000 almıştım seninkinde en iyi seçenek corsair duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.