Şimdi Ara

300TL YE KADAR KOMPAKT DIGITAL FOTOGRAF MAKINESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

300 tl ye kadar, fotoğraf kalitesi iyi fakat benim için önemli olan, bilgisayarda fotoğrafların iyi gözükmesini istiyorum.

Fotoğraf makineleri hakkında pek fazla bilgim yok. Fakat dediğim gibi bütçem 300tl ye kadar. Çok fazla özelliğinin olması ( yani işte 3 4 tane çekilen fotoğrafların bir araya getirmesi fln önemli değil.) Yada pilli olmasıda çok önemli değil. Önemli olan sadece iyi görüntü kalitesi.

Bir makina gördüm. Acaba nasıldır?

Fujifilm AV100
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=248&Productid=ft00161

Sizden diğer makine önerileri bekliyorum.

İstediğim makinede ;
    Ağır olması, pilli olması, çok fazla özelliği olması önemli değil. İstediğim iyi kalite fotoğraf çekmesi, bilgisayardada iyi görünmesi.
    Fiyat sınırımda 300tl dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemzor -- 28 Ekim 2010; 9:24:32 >

• Panasonic Lumix Fs10u incelyin detaylı özellikleri imzamda mevcut tek fark fs 10 12mp f/p olarak değerlendirirsek 400 - 500 liraya kadar en iyi üründür diyebiliriz bataryalı tam dolu batarya ile 400-450 fotoğraf çekebilirsinz seçimlerinizde kolay gelsin iyi günler..
  • Fujifilm Av150 yada Panasonic Fs11
  • Güzel makine o fiyata alınabilecek en iyi makinelerden forumda bir çok kullanıcısı ve ana başlığı var orada sorarsanız daha net cevap alırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.