Şimdi Ara

300Lt Mobilyalı Dikey akvaryum Özel Akvaryum 10mm Cam kalınlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 300Lt Mobilyalı Dikey akvaryum Özel Akvaryum 10mm Cam kalınlığı
    300litre akvaryum 90cm en 90cm yükseklik 60 cm genişlikti sanırım.3-5cm oynayabilir.
    Camın kalınlığıda Tam 1 cm yani 10mm..
    Mobilyasıyla verilecek.
    Sadece Akvaryum Fiyatıdır.
    Bir takım ekipmanlarda var bunlarıda ekstra sorabilirsiniz.

Akvaryum yüksek olduğu için Hem yüksek tasarımlarda hemde balıkları izlemek açısından çok keyif veriyor.
    Ben kaplumbağa için kullanıyorum.İsteyen ücretsiz olarak kaplumbağalarıda sahiplenebilir.
    Evde çok yer kaplıyor küçültmek için satıyorum.Daha kısa küçük litreli akvaryumlarla takas yapılabilirim.

Evim İstanbul Şişli Feriköy Semtinde.

Birincisi binek araca sığmaz panelvan gibi bir araçla sevk edilmesi lazım.Sevkiyat size ait.(Doblo,Kango v.s gibi)

Taşıma konusunda hatta eve kurmak konusunda her türlü manevi desteği yapacağım Tek başına gelse bile yeterlidir.

Mesajlaşmayla bir yere varılmaz telefon ile irtibat kurabilirsiniz duymasam bile sonra dönerim.

Fotoğraflar Ektedir.

Alıcıya hayırlı olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-aksesuarlar-balik-300lt-mobilyali-dikey-akvaryum-ozel-akvaryum-10mm-cam-kalinligi-623095723/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Şişli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.