Şimdi Ara

30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Siyah renk

30000 miliamper kapasiteli hem solar paneli ile hem elektrik hemde pc den şarj olur.
    Tablet pc ler için 2000 miliamper çıkış ve telefonlar için 1000 miliamper 2 seçenekli çıkış ile şarj edilebilir.
    Şarj gösterge ledler i(4 seviyeli led ışıklı) , yanında 4 adet samsung, ipad ,İphone vs gibi bir çok telefona yada tablete uyacak konnektörleri vardır.

Paket içeriği:
    1 x 30000mAh Silm Solar Charger Pil Güç Bankası
    1 x USB Şarj Kablosu 4 fiş konnektörleri ile

Pil gerçek kapasite: 30000mAh
    Saf kaynak environmently dostu
    LED aydınlatma fonksiyonu ile iki adet USB çıkışı Noktası Güneş enerjisi: 1.5W Giriş gerilimi: DC5V-1A Çıkış gerilimi: DC5V-2.1A Kernel: Güç polimer lityum iyon pil Uyumlu Model: iPhone6 ​​6Plus 5 5S 4 4S Smartphone

Fiyat: 70 TL
     30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk) 30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk) 30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk) 30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk) 30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk) 30000 mah .Solar şarj güç bankası (Siyah Renk)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 9 Şubat 2015; 14:55:19 >

• lavaboo kullanıcısına yanıt
    takip
  • 10.000 den sonrasının sıkıntılı olduğunu ve telefonlara zarar verdiğini duymustum hocam ama hiç kullanmadım bilmiyorum siz kullandınız mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    ZATEN BU CİHAZDA 30000 DEĞERİNDE DEĞİL S5 İ DÖRT KERE ŞARJ EDEBİLİYOR ZATEN VARIN HESAPLAYIN DEĞERİNİ.
    FAKAT İYİ YANI YETERLİ IŞIKLI VE GÜNDÜZ ORTAMINDA KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDİYOR OLMASIDIR .
    FİYATTA 70 DEĞİL 40 LİRADIR BU ARADA BİR ARA FİYATIDA DÜZELTİRİM BAŞLIKTAN
  • 10.000 yani.. O zaman niye 30.000 yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

10.000 yani.. O zaman niye 30.000 yazıyor

Nihayetinde ben yazmadım ama üzerinde öyle yaziyor .
  • sanalpazardan satış olur mu ?
  • Fiyat 40 TL ise talibim. Selamlar...

• Bebde alicamda arkadastan haber gelmedi

• Yalnız şu geniş olan uç yok ipad yada iphone ucumu her ne ise sanırım kontrol sırasında gümrükte açmışlar o sırada kayboldu sanırım ( Paketten anladım kontrol sırasında ürünün kutusunu biraz yırtmışlar ama üründe herhangi bir sorun yok) diğer uçlar var bunu göz önünde bulundurun ve fiyat 40 tl dir.
    ürünün bir güzel yanıda yeterli ışık altında hem şarj şarj olabiliyor hemde aynı anda şarj edebiliyor.
    Ama normal priz ya da usb den şarj ettiğiniz vakit bir cihazı üzerine şarj olması için taktığınızda kendi şarj olmayı kesiyor üzerine takılan cihazı şarj ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 14 Mart 2015; 9:54:21 >
  • Tarafimdan alinacaktir.
    Hayirlisi olsun

• Ben de istiyorum...

• goksad kullanıcısına yanıt
    Kısmet diyelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.