Şimdi Ara

3000 YTL LİK LADA SAMARA DAN HAYIR GELİR Mİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: merulaalba

quote:

Orjinalden alıntı: bLuE_bErRy

Bu Paraya Renault 12 ler Daha mantıklı Geliyor Bence......
    İlanda Dıştan Görüldüğü kadarıyla Temiz Bir araca Benziyor.
    tahminim 1,5 milyarlık bir masrafla Binilebilecek bir araç :)
    Arabam Olsun Ayağımı Yerden kessin yeter. Diyorsan Tam bu Düşünceye Göre Bir Araç

mesaj sahibi arkadaş yukarıda arabaya baktığını ve almaktan vazgeçtiğini belirtmiş.

buradan çıkarılacak ders gecenin 2 buçuğunda mesaj yazmamk lazım.

• alto kötü geldi
  • ladanın sıfırı neki bundan hayır gelsin...
  • ayrıca o paraya farklı bişey alacağını sanmıyorum...sadece sorun almış olursun.bence boşver...
  • motor fiyatına araba bence alınır
  • motor mu alsam acep kış aylarında nasıl olur acab ahasta eder mi adamı zaten astımım var soğuğa karşı hassasım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ziraatbileşim

motor mu alsam acep kış aylarında nasıl olur acab ahasta eder mi adamı zaten astımım var soğuğa karşı hassasım

ev arkadasim motor be aksesuarlarini aldi.
    motor montu alirsin : 250 lira
    kask alirsin : 130 lira
    eldiven alirsin: 20 - 50 lira
    birde camurdan koruyan suni deri bir ortu gelistirmisler kuryeler icin hic biseycik hissetmezsin. ortuyu almadi tabiki. ama ben mont ve kaski giyerek denedim hic bir sey hissetmiyorsun guvenligi de cabasi..

ama 4 teker her zaman iyidir, mesela yagmurda..
  • eski bir aracın problemi asla bitmez...üstelik satamazsın ve elinde kalır...eğer 6-7bin ytl ye çıkabilirsen binilebilecek araçlar bulabilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: ziraatbileşim

Arkadaşlar yorum yapan herkese teşekkür ederim ben bugün aracı görmeye gittim kaportacı aldım yanıma 100 € istedi 50 ye zor bağladım neyse gittik aracın yanına kimse yok baktık kapılar açık her tarafını inceledik aracın kaporta %65 bitikti kapı contalarının olduğu yerler hep çürümüştü tamponlar zaten çatlaktı farlar da aynı :( ama aracın motoru iyiydi baskı balatası da bitik di adam bana 2 milyara yaklaşık masrafı var dedi.sonra aracın sahibi geldi aracı alalı 25 gün oluyormuş kullanamadığı için satıyormuş en son 2700 e bıraktı aküsü de sıfırdı ben alıcaktım ama kaportası çürük olduğu için hele bagajı tam çöktüğü için babamın da etkisiyle almaktan vazgeçtim.hala araç gözümün önüne geldikçe midem bulanıyor kaporta o kadar iğrençti yani :( şimdi başka araç bakıyorum araca bakmaya 85 model bi suzukiyle gittik adamın 2. arabasıymış bi de passatı varmış :D abi ben bunu sürüyom diyo passat bunun 4 katını yakıyo diyor 3500 e ver dedim yok dedi sen 9. isteyensin diyor 8-9 yıldır da adamdaymış zaten internetten araştırdım suzuki altoları cazip geldi bi kaç düzgün ilan var ama acaba satarken çok zorlanılır mı bu kafamı kurcalıyor neyse hayırlısı neyse Allah hepimize onu nasip etsin, saygılar.

50 euro birde daha arabayı almadan adamamı verdinee böyle her arabaya almaya giderken para verirseniz sizde para kalmaz. 3milyarlık araba alıcaksını 100ytl her göstermede para veriyorsunuz.Bence biraz daha biriktirip düzgün birşeyler bakın.3milyara alıcağınız arabadan hayır gelmez.Motosiklet alın dicem ama astımım var demişsiniz ozaman onu öneremiyorum.Bende böyle bir duruma düştüm motor avantajlıdır vergisi yakıtı düşüktür.Fakat işde kışın soğukda ve yağmurda binmezi sorun olur.2 kişiden den fazla binemezsiniz. 5milyar gibi bir paraya ulaşın.Suzuki swiftler güzel bu arada.En azından JApon.

• katılıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.