Şimdi Ara

3000 TL ye monitörsüz sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sene üniversiteye başlıyacağım ve bana 4,5 yıl boyunca yetecek bir sistem arıyordum. technopat sitesinde bu sistemi buldum. birde sizin yorumunu alayım dedim
    Gta 5, Witcher 3 gibi oyunlar oynayacağım.

Core i5 4590 – 675 TL
    ASUS H81 Gamer – 380 TL
    ASUS R9 285 STRIX OC Edition – 750 TL
    Kingston HyperX Savage 8 GB 1600 MHz RAM – 220 TL
    Kingston 120 GB HyperX 3K SSD – 250 TL
    2 TB 7200 RPM HDD – 280 TL
    Aerocool GT-RS Kasa – 200 TL
    Aerocool KCAS 600W Bronze PSU – 195 TL
    Akasa Nero LX – 130 TL

Toplam 3080 TL

Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

• Halilturan42 H kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi sistem hangi siteden almayı düşünüyorsunuz vatan sinerji ona göre elimden geldiğince yardımcı olayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan almayı düşünüyorum teşekkürler
  •  3000 TL ye monitörsüz sistem

Webdenal.com
  • Bilgisayar bileşenleriyle ilgili fazla bilgim yok ama 1100 tllik ekran kartına 1000 tllik işlemciye 150 tllik anakart gider mi ? yorumunuz için ayrıca teşekkürler
    Msi h97 pc mate anakart
    İ5 4460 işlemci
    Zalman z3 plus kasa
    Zalman zm600 600w kasa
    1 tb wd blue hdd
    Corsair low profile 2x4 gb 1600 mhz ram
    Msi gtx 970 100me ekran kartı
    2971 lira ediyor

• Gerçekten sistem çok hoş gözüküyor. hemen ekran kartının testlerine baktım 80~100 fps falan buluyor
    İmportant da aynı ekran kartını önerdi. i5 ve i7 oyuncu olarak pek fark eder mi ikinizin önerdiğinde gözüme çarpan tek bu oldu
    Oyun için alacaksan i7 alma i5 4460 yetecektir butcen varsa aytug sistemindeki islemciyi i5 4690k anakarti z97pc mate oneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atilla_EA -- 30 Haziran 2015; 2:06:06 >
  • evet oyun için alacağım. Anakartı türk mağazalarında bulamadım. eğer işlemciyi dediginiz gibi alırsam bi fark olacaksa dediginiz olabilir. zaten aytug söyledigim 3080 tlnin altında fiyat çıkardı. ayrıca 4690 ile 4690k arasında tek fark overclock diye biliyorum eğer öyleyse yapmıyacağım için 4690 alabilirim ayrıca yorum için teşekkür ederim
  • Öncelikle yorum için teşekkür ederim. Parçalar video içinden tek tek bakamadım direk ekran kartına baktım fiyatı 600 tl (anlamadığım için fiyat üzerinden gidiyorum) ama gtx 970 1340 tl neredeyse 2 katı muhakkak performansıda fazladır
    Tabiki de oc yapmicaksan i5 4690 h97
    http://m.youtube.com/watch?v=KzpYOHuSfaM bu videodan yola çıkarak o öneriyi yapmıştım
    Buda anakarthttp://www.vatanbilgisayar.com/msi-z97-pc-mate-intel-z97-soket-1150-ddr3-3000mhzoc-hdmidvi-anakart.html
    Teşekküllerin için ben sana teşekkür ederim yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atilla_EA -- 30 Haziran 2015; 2:58:18 >

• Buyur kardeşim zorla bunu al bence
    İ7 ile yarışabilirhttp://m.youtube.com/watch?v=KzpYOHuSfaM

• 3000 liraya en iyi tercih gtx970 li sistem almak olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halilturan42
    1100 tllik ekran kartına 1000 tllik işlemciye 150 tllik anakart gider mi ?

Sli,Cf,Overclock yapılmayacaksa ve 16Gb üzeri ram kullanılmayacaksa h81m-p33 yeterlidir.
  • Bütçeni zorla önerdiğim sistemi düşün

• Öyle sistemi ancak onlar önerir

Demin bir arkadaşa daha attım,buna bakabilirsin.Güzel sistem oldu.

Dostum herkesin yanlış bildiği bi konuda uyarmak ıstıyorum seni,ekran kartında ram önemli değildir bit önemlidir,adamlar aynı ekran kartınının 2 gb 256 bitini 700 liraya satıyor,4 gb 156 bitini bin liraya satıyor,kerizlerde atlıyor 4 gbı görünce anlatabildim sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İllegal bir şair

Dostum herkesin yanlış bildiği bi konuda uyarmak ıstıyorum seni,ekran kartında ram önemli değildir bit önemlidir,adamlar aynı ekran kartınının 2 gb 256 bitini 700 liraya satıyor,4 gb 156 bitini bin liraya satıyor,kerizlerde atlıyor 4 gbı görünce anlatabildim sanırsam.
    hocam anladım dediğiniz uyarınız için sağolun. youtubede gta 5 benchmark testine bakıyorum artık fps nasıl oynuyor ona göre karşılaştırıyorum
    gtx 970 de 256 bitmiş

hsntrk arkadaşım siz galax diye önermişsiniz msi ile galax ın nasıl bir farkı olur
  • Atilla_EA kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu dikkate alacagım hocam teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.