Şimdi Ara

3000 TL'ye monitör dahil oyun sistemi. Ben topladım nasıl olmuş sizce.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben topladım bir tane sistem iyi mi kötü mü bilmiyorum. Özelliklere gelince: 3-4 yıl en az medium ayarda tüm oyunları açsın. Bu sene ve 1-2 sene sonraki oyunları en az high-ultra açsın. Monitör fazla küçük olmasın çünkü 27" den geçeceğim gözüme fazla küçük gelir diye korkuyorum. Monitör 1920x1080 ve hdmi girişli olsun. Şimdiden çok teşekkürler. Benim topladığım monitörsüz sistem:

• Yukarı.
  • Yukarı. Ustalar sizleri eski konularımda görürdüm şimdi de arada bir giriyorum eskiden her konuya mesaj atardınız şimdi arada bir.
    @Chris Brown hani şu 15.000 tl lik sistem alacaktık ya hayal oldu. düşürmek zorunda kaldık bütçeyi bu vesileyle konuya sizi de çağırmış olalım.
  • İ5 4460
    Msi r9 290
    Corsair 200R
    Gigabyte h81 s2pv
    Kingston hyperx fury red 8GB DDR3
    Codegen sx750 psu
    WD blue 7200 rpm 1 TB
    Eksende 2550 tutuyor.Şuan mobildeyim fotoğraf atamıyorum. 450 TL ye de Benq gl 2460 alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrına up
  • u pup pupu pup pupup upp upup upupupu
  • sinerji gen tr ılerdfe bıde ssd eklersen mukemml olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavela

sinerji gen tr ılerdfe bıde ssd eklersen mukemml olur

ben i5 4690k 960 z97 düşünüyordum bu da çok güzelmiş ama anakart ve işlemci çok düşük olmaz değil mi benim düşündüğüme göre?

• YeniKullanıcıAdı kullanıcısına yanıt
    anakart oyun perfomansını dırekt etkılemez.işlemcı yonunde etkılerdı ama 4460 ıyıbır ıslemcısdır oyun pcsı ıcın anakartta guzel bır anakart fıyatına gore ıyıdır yanı ekran kartıda ıyı bende bu fıyata toplana bılecek guzel bır sıstem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.