Şimdi Ara

3000 TL GAMING

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyun amaçlı bir pc toplamak istedim. SSD ve HDD'm var. Ayrıca 1000tl lik bir bütçeyi de 144hz bir monitör için ayırdım. Sizce o parayı da donanım arttırımı için kullanmalı mıyım?

3000 TL GAMING

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 17 Mayıs 2015; 11:23:39 >

• msi gaming 5 yerine gigabyte gaming 5 teknik açıdan daha üstündür.(gerçek 8 fazlı msi gaming 5 gerçek 4 fazlı)

700w psu çok fazla bu sisteme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 18 Mayıs 2015; 14:03:45 >
  • 700w almalı bence ileride sistemi geliştirebilmek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigabyte ın benzer özellikleri mevcut http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4953#ov

türkiye şartlarında o ethernet özelliği falan bunların anlamı olmuyor bunun testini de yapan olmuştu sadece göz boyama için var.

faz yapısı overclock yaparken önemli bu sistem şimdi yapılmayacak olsa bile ilerde yapılacağı zaman daha kaliteli fazların olan kart daha iyi olacaktır.

sistemin 500w ile bile çalışacak sistem aslında ama ben genelde bunu öneriyorum fiyat performansı iyihttp://www.eksenbilgisayar.com/urun/high-power-hp-ep600-br-ii-600w-element-bronze-80-plus-bronze-sertifikali-guc-kaynagi--.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 17 Mayıs 2015; 12:21:45 >

• PSU yu 550w ya da 600w a düşürün
    Anakart Gigabyte z97 gaming 5 olsun
    birde işlemci soğutucusu almamışsınız

• Corsair cx600 600w olabilir

• 4790, 4690k'ya göre ileriye dönük daha iyi bir yatırım olacaktır.
     3000 TL GAMING
  • Anakartı Gigabyte ile değiştirip aynen sipariş verebilirsin, sıkıntı yok sistemde.
  • Bütçeniz ne kadar soğutma için onu göre öneriyim

• O fiyata Cooler Master hyper212 Evo güzel tercih olur

• eksen bilgisayar
  • msi gaming 5 yerine,
    yeni MSI Z97A GAMING 6 DDR3 VGA DVI hdMI DP GLAN(KİLLER) SATA EXP. M2 SATA3 USB3.1 almanı öneririm
    çünkü

USB 3.1: 10Gb/sn transfer hızı ile USB 3.1, önceki nesil USB 3.0 bağlantısına göre 2 kat daha hızlıdır.
    M.2 + USB 3.1 + SATA Express + SATA 6 Gb/s
    Optik Ses Çıkışı
    8 güç Fazı
    m

+ 100 TL'lik Steel Series Kinzu Gaming mouse hediye

http://teknofiyat.com/?search=z97a+gaming+

mouse fiyatı

http://www.hepsiburada.com/liste/steelseries-kinzu-v3-kablolu-gaming-siyah-mouse-ssm62312/productDetails.aspx?productId=bd802673&categoryId=52

• Hobi olarak bilgisayar toplamıyorsan, konsol alman daha avantajlı. Herşeyi içinde geliyor ve gtx 970 ile aynı fiyatta. Geri kalan donanımın için Samsung tablet s 8.4 veya 10.5 alıp uzak ağdan bağlantı yapabilirsin. Konsolu ethernet kablosu ile modeme, tableti wifi bağlantısı ile modeme, kontrolcüyü bluetooth ile tablete bağlayacaksın. Gereken tek bağlantı çözümü 802.11n, 5GHz ağ seçeneği yeterli geliyormuş.
    Daha canlı renkler ve daha akıcı performansın olacak. Videoyu çalıştır ve gör yağmur altında i7 işlemci ve gtx970'teki takılmaları.
    [Project Cars]
  • 144 hz monitöre gtx 980 le 300 lira fark vermek daha iyi olmaz mı senin için hocam hem stok fanla kullanırsın + giderlerin olmaz darboğaz da olmaz 4590 gtx 980 e 4 şeritli yol açar ben olsam 144 hz monitör olayında gtx 980 e yer verirdim tabi tercih senin
     3000 TL GAMING
  • Antec one güzel kasa usb 3.0 iki adet gayette geniş fakat kasa 10 lira fazla verip corsair spec 01 yapılır

Zaten ekran kartı anakart genişliğinde 27 cm olması lazım en dar kasada bile sıkıntı olmaz

Anakart için ise
    Bana kalsa gereksiz özelliklerin çıkıp ıs görecek bi anakart m2 sata dahil ön usb 3.0 cpu voltajı için gerekli faz sayısı ve yapısı 4590 için fazla bile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.