Şimdi Ara

3000 TL BİLGİSAYAR ALIYORUM BAKAR MISINIZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İ5 skylake 6500 / İŞLEMCİ
    Kıngston ddr4 2133 mhz 8gb /RAM
    WD10EZEX 1tb 7200 rpm 64mb/ HARDDİSK
    MSI R9 380 4gb 256bit / EKRAN KARTI
    21.5 İNÇ DVI/HDMI full HD / MONİTÖR
    Xigmatek Asgard 382 600W / KASA
    Klavye-Mouse
    Hoparlör
    DVD-ROM
    TOPLAM TUTAR: 2950 TL
    *Beyler bu sistem işletim sistemi kurulumu,montaj yani her şeyiyle test falan olucak 2950 TL tutuyor.Almaya %90 karar verdim haftasonuna kadar alacağım.Sizden de görüş alayım dedim bu fiyat iyi midir ve bunu değiştir dediğiniz bir şey var mı ?

**Anakart sistemi karşılar mı fiyatı uygun ve verimli olduğu için tercih ettim bilgisi olan açıklayabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkgll -- 10 Şubat 2016; 22:25:50 >

• SSD?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssd yi şimdilik bütçem yetmediği için alamıyorum ama ilerleyen zamanda almayı düşünüyorum.
  • berkgll B kullanıcısına yanıt
    Hocam önerim budur.
     3000 TL BİLGİSAYAR ALIYORUM BAKAR MISINIZ ?

ssd istemiyorsan onu almayıp monitöre ekleme yapabilirsin hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcano -- 10 Şubat 2016; 22:55:57 >
  • berkcano B kullanıcısına yanıt
    sizin yazdığınız anakartta ram slotu sayısı 1. Ben ileride 8gb daha ekleyim rami 16 yapmayı düşünüyorum bu anakart bana olmaz.

SSD şimdilik düşünmüyorum ileride belki alırım.

Ekran kartı olarak sapphire bazı sorunlar varmış ne kadar doğrudur bilemem ama bilgisayarcımda tavsiye etmedi.

*ilgilendiğiniz için teşekkür ederim hayırlı geceler.
  • Benim tercihim GTX960 olurdu , r9 380 nin daha üstün olduğunu söylüyorlar şahsen test etmedim ama tercihimi her zaman NVIDIA dan yana kullanırım.

Anakartını da Asus yada Gıgabyte tercih ederdim.
  • tfsiapollo kullanıcısına yanıt
    hocam bütçe yetmediği için bunu koydum. Sisteme yeter mi görüşlerinizi bekliyorum.Fiyat/performans olarak en uygun anakart buydu.
    Bizzat kendim kullaniyorum o ekran kartini hayırlı geceler...

• tfsiapollo kullanıcısına yanıt
    Performans anlaminda r9 380 daha iyidir.

• berkcano B kullanıcısına yanıt
    Doğrudur Performansına lafım yok ama dediğim gibi ben tercihimi nvidia dan yana kullanırım :)
    Anakart hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değilim birazdaha araştırmanız daha iyi olur sanırım.
  • Bileşenler genel olarak alınabilecek en uygun fiyat ve performans ürünleri. Ancak monitör olarak öncelikle pls panel bulursanız va panel almanızı tavsiye ediyorum. Viewsonic markası hakkında bilgim yok araştırın. Ancak her zaman dediğim gibi monitörleri gidip yerinde karşılaştırıp alın. Bok da çıkabilir

• JuliAddict kullanıcısına yanıt
    hocam anakart iyi mi sizce. 2 tane ram slotu var bana yeteceğini düşünüyorum sisteme uyar mı bu anakartı kullansam sorun olur mu sizce ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.