Şimdi Ara

+300 Key Satılır 5 tl kocaeli içi elden satış ( Son 135 Key ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    adamın para yatırıp yatırmadıgını öglen 11 e kadar göremeyeceğim belkide parayı yatırmadan önceden keyleri istiyor eleman nasıl güveneceğim sana gereksiz polemik yapmaya gerek yok güvenmediğim tanımadıgım adama boşa güvenip 50 liralık item boşa vermem kusura bakma bu herkez için aynıdır ..

parayı olduda yatırmadın o zaman ne olucak arkadaşım benim 50 liram b*k mu olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo41

adamın para yatırıp yatırmadıgını öglen 11 e kadar göremeyeceğim belkide parayı yatırmadan önceden keyleri istiyor eleman nasıl güveneceğim sana gereksiz polemik yapmaya gerek yok güvenmediğim tanımadıgım adama boşa güvenip 50 liralık item boşa vermem kusura bakma bu herkez için aynıdır ..

parayı olduda yatırmadın o zaman ne olucak arkadaşım benim 50 liram b*k mu olucak

Yav hehe
  • Arkadaştan bir arkadasım vasıtasıyla kocaelinden elden 100 Key aldım herhangi bir sorun cıkmadi kendisine tesekkur ettim.
  • Gayet güvenilir ve düzgün satıcı. Kocaelinde arkadaşım aracılığıyla key aldım. Ayrıca satıcının sunduğu belli başlı şartlara uymuyorsun sonra satıcıyı karalamaya çalışıyorsun burada. Kimse senin arz ve talebine uymak zorunda değil. Adam kendisi için uygun olanı buraya sunmuş. Bu nasıl bir bencilliktir azıcık saygılı olun.

Herkese iyi forumlar.
  • kayganz kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • ++++
  • +++
  • ++
  • 40 adet alacağım eklermisinhttps://www.facebook.com/ensarcancaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.