Şimdi Ara

300 gr fıstık ezmesi tanıtıma özel bedava (7 TL kargo ücreti var) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
7.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Urun geldi yanina %15 indirim kodu koymuslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macrocenter'dan 17 liraya polmak goldfıstık şekersiz alın. %88 fıstık %12 whey proteini. özellikle spor yapanlara öneriyorum.

Edit ;))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 12 Haziran 2019; 12:16:51 >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    %88 fıstık olacaktı sanırım. :)
  • Ölücüler bilmedikleri konulara girince çok komik oluyor cidden. :) Hele biri kargo ücreti olanı almazdık filan demiş, yahu ürün BEDELSİZ yeni BELEŞ. :) Tek kelimeyle, alemsiniz. :))
  • iş yerine sipariş vermiştim şimdi geldi, paket muazzam güzel ve sağlam olmuş. ama karıştırılmadığı için yağlar yukarıda birikmiş, sanırım yağ oranı yüksek. 2 kaşık atıp kenarı koydum. ofiste canım sıkılınca sarelleyle beraber sürüp götürürüm :) tadı ise gerçekten fıstık dışında birşey tatmıyor insan. parça parça fıstıklar geliyor :)
  • Fıstık ezmesi,keçiboynuzu ezmesi,v.b.gibi ürünleri almayı düşünenlere tavsiyem Zazella marka almaları...Markanın sahibi olan kişi ile Migros'un yaptığı festivalde tanıştım,epeyce bir sohbet ettik...Üretim süreçlerini,ürün tedariklerini falan anlattı...Çok iyi niyetli ve idealist birisi...Ürünleri gayet kaliteli,her geçen gün ürün gamını geliştiriyor...Ben kendi payıma böyle değerli kişilere şans vermek taraftarıyım...Sizlere de tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.