Şimdi Ara

300 400 TL GENÇ İŞİ SAAT ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki. HUBLOT BİG BANG FUSİON SAAT tam size göre bence sizde beğenirsiniz çunku hoblot saatler herkezin gözdesi. ÜRÜN 1.KALİTEDİR. ( A+++ SINIF)
    MEKANİZMA " PİLLİ "KORDON "SİLİKON KORDON"CAM " SAFİR ÇİZİLMEYE KARŞI DAYANIKLIDIR. "KASA BOYUTU " 44MM "KASA MALZEMESİ " 316L ÇELİK KASA "SAATLERİN TÜM FONKSİYONLARI AKTİFDİR. Sizcede süper değilmi. DETAYLARI DİLERSENiZ SiTEMİZDEN GÖREBİLİRSİNİZwww.efesaat.com İyi günler. 300 400 TL GENÇ İŞİ SAAT ÖNERİSİ
     300 400 TL GENÇ İŞİ SAAT ÖNERİSİ

• Biraz daha ekleyip, 400-500 arası otomatik seiko 5 sport yada orient mako alabilirsin. Şayet otomatik saat kullandıktan sonra pilli saate 100 tl den fazla vermek saçma geliyor bana.

• Casio g-shock alıp çok uzun yıllar kullanabilirsin, kaanatimce bütün yaş grubuna çok yakışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: İYF

Biraz daha ekleyip, 400-500 arası otomatik seiko 5 sport yada orient mako alabilirsin. Şayet otomatik saat kullandıktan sonra pilli saate 100 tl den fazla vermek saçma geliyor bana.

Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Incorporated

quote:

Orijinalden alıntı: İYF

Biraz daha ekleyip, 400-500 arası otomatik seiko 5 sport yada orient mako alabilirsin. Şayet otomatik saat kullandıktan sonra pilli saate 100 tl den fazla vermek saçma geliyor bana.

Neden hocam

Otomatik saatlerin canı kanı varmış gibi hissediyorum😀

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.